MSI – kończy rok z wyjątkową promocją

MSI – kończy rok z wyjątkową promocją

Gorączkowe przygotowania do świąt i końca roku w pełni. Grudzień to doskonały moment, aby podjąć decyzję o zakupie nowego sprzętu do pracy oraz rozrywki. Z pomocą przychodzi MSI, które wystartować z wyjątkową promocją.

MSI

Najnowsza promocja MSI, która potrwa do 8 stycznia, obejmuje wybrane laptopy gamingowe, biznesowe i dedykowane twórcom treści. W promocyjnych cenach możemy nabyć m.in. Stealth GS77 z procesorem Intel Core 12. generacji oraz kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3080Ti, mobilnego Summit E16Flip czy Creator Z16P, któremu praca przy obróbce grafiki i wideo nie jest straszna.

Wszyscy chętni, którzy w czasie trwania promocji zdecydują się nabyć laptopa MSI i zgłoszą jego zakup, otrzymają wybrane akcesoria sygnowane logiem MSI. W przypadku niektórych modeli można także liczyć na kod aktywacyjny do gry FIFA 23. Lista modeli biorących udział w promocji jest dostępna na dedykowanej stronie oraz w regulaminie promocji.

Test MSI Clutch GM20 Elite – gryzoń nie(tylko) dla graczy

 Z okazji świąt MSI przygotowało także specjalny konkurs z wyjątkowymi nagrodami. Do wygrania są zestawy LEGO Kevin Sam w Domu. Aby dać sobie szansę na zgarnięcie klocków, poza zakupem laptopa MSI, należy wykonać zdjęcie swojego nowego sprzętu w świątecznym lub sylwestrowym wydaniu. 

 

Aby wziąć udział w promocji, należy zakupić laptopa w jednym z wybranych sklepów, zgłosić chęć udziału poprzez specjalny formularz, przedstawić dowód zakupu oraz numer seryjny urządzenia.

Promocja MSI “Year end Sale” – zapoznaj się ze szczegółami

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: