T-Mobile – 55% zniżki na soczewki okularowe w Vision Express

T-Mobile przygotowało dla klientów 55-procentowy rabat do wykorzystania na progresywne soczewki okularowe w salonach Vision Express. Prezent można odebrać już teraz i pozostanie on dostępny aż do 12 kwietnia 2023 r. w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Vision Express

Prezent w postaci indywidualnego kodu rabatowego jest dostępny w aplikacji „Mój T‑Mobile” w sekcji „Benefity” od 15 grudnia aż do 12 kwietnia 2023 r. Do tego dnia należy także wykorzystać rabat w jednym z salonów Vision Express. Przed zamówieniem okularów wystarczy podać go sprzedawcy. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami i refundacją NFZ, a każdy użytkownik może z niej skorzystać jeden raz. Przy czym odliczana jest ona od ceny regularnej produktu.

Test Final Audio UX3000 – zanurzyłem się w dźwięki

Z oferty mogą skorzystać klienci abonamentowi T‑Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Dostępna jest ona również dla klientów MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Lista salonów Vision Express zamieszczona jest tutaj: https://visionexpress.pl/salony. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: