Tropiki 30 min od Warszawy? To możliwe!

Tropiki 30 min od Warszawy? To możliwe!

Od kilku dni w Polsce panuje prawdziwa zima, temperatura utrzymuje się poniżej zera, a mróz szczypie pod stopami. Jednak nawet w środku tej ponurej pory roku również w Polsce można zrelaksować się pod palmami. Iście tropikalny klimat, z temperaturą powietrza sięgająca 32°C, można poczuć w Suntago. W największym zadaszonym parku wodnym w Europie, który znajduje się zaledwie 30 min od Warszawy, we Wręczy, niedaleko Mszczonowa.

Tropiki

Odrobina relaksu…

W czasach kiedy wszyscy są zapracowani, a dni stają dni krótkie i mroźne, często brakuje czasu na relaksujący odpoczynek. Nietrudno wówczas o zimową chandrę, czy chroniczne zmęczenie. Ci, którzy chcieliby zadbać o organizm, powinni wcielić w życie tzn. dolce far niente, czyli włoskie słodkie nicnierobienie. Idealnym do tego miejscem będzie m.in. znajdująca się w Suntago strefa Relax, w której skorzystać można chociażby z basenu termalnego z hydromasażem i barem, strefy Wellness & SPA, czy Saunarium z 15 saunami z całego świata i codziennymi seansami w wykonaniu Saunamistrzów.

Prawdziwym źródłem relaksu, ale i miejscem o dobroczynnym wpływie na zdrowie będą – cenione już od starożytności – baseny witalne. Lecznicze wody, nasycone cennymi pierwiastkami i minerałami zregenerują ciało i zwiększą naszą energię życiową. Znaleźć można je w jednej z trzech stref w Suntago, dostępnej tylko dla osób powyżej 16. roku życia. Już kilka godzin spędzonych w tym miejscu, pomaga złagodzić stres, pozytywnie wpływa na układ nerwowy naszego organizmu oraz poprawia wygląd i kondycję skóry.

Na leżakach ukrytych między egzotyczną roślinnością, możemy poczytać książkę, posłuchać kojącej muzyki lub zwyczajnie oddać się błogiemu lenistwu. Osoby, które chciałyby doświadczyć jeszcze więcej prywatności, mogą udać się do strefy VIP, gdzie można wypocząć na podwójnym łóżku z baldachimem typu Cabana, i cieszyć się dedykowanym dla Gości tej strefy menu, smakiem wina prosecco i kompleksową opieką concierge’a.

Strefa wodnych zabaw

W największym zadaszonym parku wodnym w Europie można poczuć się jak w prawdziwym tropikach – oprócz gorącej temperatury przez cały rok sięgającej 32°C znajduje się tam ponad 700 prawdziwych palm. Te pochodzą z całego świata, między innymi z Malezji, Kostaryki czy Florydy. W strefie Jamango na odwiedzających w każdym wieku czeka ekscytująca zabawa. To za sprawą 32 zjeżdżalni i symulatora surfowania na fali Surf-Air. Czekają także inne atrakcje, jak m.in. basen z falą, jacuzzi, wodny plac zabaw i statek piracki. To świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, czy na wypad z przyjaciółmi.

Prawdziwi miłośnicy wody, saunowania czy relaksu pod palmami mogą korzystać ze wszystkich stref Suntago z kartą Unlimited+ i bez ograniczeń, codziennie czuć się jak na egzotycznych wakacjach, dostępnych się na wyciągnięcie ręki – bo zaledwie 30 minut od Warszawy.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: