vivo – „GIVE IT A SHOT” przekracza granice

vivo tworzy niezapomniane chwile dla kibiców na całym świecie na Mistrzostwach Świata FIFA w Katarze 2022

  Kampania „GIVE IT A SHOT” przekracza granice i pozwala dzielić się radością z innymi

GIVE IT A SHOT

Marka vivo, producent oficjalnego smartfona i jedyny oficjalny sponsor Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022™ z branży smartfonów, odegrała integralną rolę w łączeniu ludzi na całym świecie za sprawą globalnej kampanii „GIVE IT A SHOT”.

vivo jest oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022

 W ciągu ostatniego miesiąca kibice mieli okazję śledzić emocjonujące mecze piłki nożnej na Mistrzostwach Świata FIFA w Katarze 2022™. 32 piłkarskie drużyny konkurowały między sobą o wejście do finału, który odbył się 18 grudnia i podczas którego Argentyna pokonała Francję, zdobywając swój trzeci puchar Mistrzostw Świata FIFA™.

Firma vivo przeżyła wspaniałe chwile podczas finałowego meczu Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022

GIVE IT A SHOT

W tym trudnym roku, w którym ludzie na całym świecie muszą mierzyć się z wieloma wyzwaniami, współpraca pomiędzy vivo i FIFA pozwoliła połączyć ludzi, tak aby mogli wspólnie cieszyć się i budować więzi między sobą. Realizowane przez vivo kampanie były prowadzone etapami, aby kibice z całego świata mogli razem przeżywać niezapomniane, emocjonujące chwile na Mistrzostwach Świata FIFA w Katarze 2022™.

Test vivo X80 Pro – kamerofon na idealne ujęcia

Udane kampanie wyzwalają kreatywność na całym świecie

Podczas turnieju – vivo, globalny lider w dziedzinie technologii, pozwoliło kibicom uchwycić swoją radość z oglądania fantastycznych rozgrywek i podzielić się wyjątkowymi chwilami z przyjaciółmi i rodziną.

Na pierwszym etapie kampanii #vivoGiveItAShot 10 najbardziej kreatywnych uczestników miało szansę wygrać telefon vivo i piłkę. Kibice mieli za zadanie opublikować na Instagramie zdjęcia lub filmy zawierające elementy związane z vivo lub piłką nożną z hashtagiem #vivoGiveItaShot. Drugi etap kampanii wystartował 14 listopada i zakończy się 31 grudnia. W tym czasie uczestnicy mogą dzielić się z innymi chwilami, które warto świętować, używając specjalnych filtrów vivo i oznaczając swoje zdjęcia i filmy na TikToku hashtagiem #vivoGiveItAShot, aby wygrać ekskluzywne gadżety vivo lub FIFA.

Ponadto w ramach kampanii #vivoGiveItaShot i #vAreHereToShare firma vivo nawiązała współpracę ze słynnym piłkarzem ulicznym i influencerem Jackiem Downerem, wspólnie organizując emocjonujące uliczne wyzwania i międzynarodowe dyskusje na TikToku. Tutaj możesz zobaczyć film z ulicznym wyzwaniem, w którym wziął udział Jack.

Firma vivo prowadzi również Fan Photographer Program, w ramach którego zaprosiła specjalnych gości do oglądania Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022™ na żywo na stadionach. Była to dla nich niepowtarzalna okazja, by móc śledzić piłkarskie rozgrywki tak blisko, jak nigdy dotąd.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl