Żabu dla 9000 testerów

Żabu dla 9000 testerów

Z uwagi na duże zainteresowanie projektem Żabu Żabka rozszerza z 5 000 do 9 000 grupę testerów, którzy będą mieli szansę poznać pierwszą na europejskim rynku retail grę dostępną tylko w aplikacji Żappka.

Każdy, kto chciałby się zaopiekować Żabu wciąż może zarejestrować się na stronie: zabu.zabka.pl. Zapisy potrwają do 30.12.2022 r. lub do wyczerpania miejsc.  

Żabu

 

 

Testy Żabu umożliwią nam zdobycie gruntownej wiedzy na temat oczekiwań miłośników elektronicznej rozrywki, a zebrane informacje wyznaczą kierunki modyfikacji funkcjonalności zastosowanych w grze. W ten sposób chcemy uzyskać rozwiązanie maksymalnie dopasowane do oczekiwań naszych klientów – bo w 2023 roku finalna wersja gry trafi do wszystkich użytkowników Żappki!  

Recenzja Sharp DR-430 Tokyo – kompaktowe, nowoczesne i niedrogie

Żabu to wirtualna żaba, która ma około 4 cm wzrostu. Uwielbia jabłka, częste prysznice i przede wszystkim… lubi grać w gry! Wykonane w animacji 3D Żabu reaguje na zachowania klienta. Rozwija się i zdobywa kolejne poziomy, w zależności od dokonywanych przez gracza zakupów, również tych realizowanych dzięki zebranym na koncie punktom lojalnościowym – żappsom.

Gra polega na hodowli i regularnej opiece nad stworzoną przez siebie postacią Żabu. Po osiągnięciu wybranych poziomów, na graczy czekają skrzynki z nagrodami – darmowe żappsy, produkty, zniżki na zakupy. Ci, którzy przejdą wszystkie 100 poziomów i ukończą grę, otrzymają niespodziankę. 

źródło: Żabka Polska 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: