TCL na CES 2023 – kolejne innowacje technologiczne

TCL na CES 2023 – kolejne innowacje technologiczne

TCL, jeden z dominujących graczy w globalnej branży telewizyjnej i wiodąca marka oferująca elektronikę użytkową, zorganizowała konferencję prasową tuż przed właśnie rozpoczynającą się, coroczną wystawą technologiczną CES 2023. Firma przekazała najnowsze informacje o swoich planach i najnowszych technologiach.

 Każdego roku technologia zmienia nasze życie, wspierając nas zarówno w obliczu sukcesów, jak i codziennych trudności. W związku z tym wzrasta również nasze oczekiwanie co do odpowiedzialnego jej rozwoju.

Jako odpowiedzialna firma, TCL przywiązuje dużą wagę do budowania odpowiedzialnych i wartościowych relacji z ludźmi, jak również dba o wciąż zmieniające się środowisko” – podkreśla Juan Du, prezes TCL Electronics.

Test TCL 30 Plus – wspiera w każdej przygodzie

TCL wciąż wdraża najnowsze technologie, by produkcja była możliwie jak najbezpieczniejsza dla środowiska naturalnego. Dzięki kampanii #TCLGreen chcemy też inspirować ludzi do ochrony środowiska i tworzenia zrównoważonego, przyjaznego domu. Zdecydowanie wspieramy równość płci oraz chcemy dbać o możliwie najwyższy poziom edukacji kolejnych pokoleń poprzez działania w ramach akcji #TCL for Her and more global campaigns”.

Inteligentne centrum domowej rozrywki

Aby dostarczać niesamowitych wrażeń, TCL zaprezentował niedawno najnowszą generację udoskonalonych telewizorów z technologią MiniLED i QLED, które będą dostępne na wielu międzynarodowych rynkach w rozmiarze nawet 98 cali. Charakteryzują się niezwykłą jakością obrazu i dźwięku, jak również niespotykaną wydajnością w grach.

Ale domowa rozrywka to nie wszystko – TCL wciąż rozwija swój inteligentny ekosystem, który wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w technologii 5G, urządzeń gospodarstwa domowego, jak również rozszerzonej rzeczywistości, dzięki niezwykłym, multimedialnym okularom. Urządzenia integrują się automatycznie, poprawiając jakość życia użytkowników.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: