CES 2023: GeForce NOW – nowy abonament Ultimate

GeForce NOW – nowy abonament Ultimate

NVIDIA podsumowuje najważniejsze zapowiedzi z targów CES 2023 dotyczące gier w chmurze oraz informuje o kolejnych tytułach, które dołączają do usługi GeForce NOW w tym miesiącu.

GeForce NOW - abonament Ultimate

Najnowszy abonament GeForce NOW Ultimate umożliwia strumieniowanie gier PC na kompatybilne urządzenia z płynnością do 240 kl./s dzięki technice NVIDIA Reflex lub w jakości 4K 120 kl./s z obsługą ray tracingu i techniki DLSS 3. Nowe serwery SuperPOD, wykorzystujące karty graficzne klasy GeForce RTX 4080, będą dostępne w Ameryce Północnej i Europie pod koniec stycznia, a następnie będą implementowane w kolejnych rejonach świata.

Również stale powiększa się biblioteka wspieranych przez GeForce NOW gier. Aktualnie usługa obsługuje ponad 1500 tytułów, w tym ponad 100 free-to-play. W ciągu najbliższych tygodni do GeForce NOW dołączą takie gry jak Atomic Heart, The Day Before czy Party Animals.

Jeszcze w styczniu biblioteka usługi powiększy się o 24 kolejne tytuły, a pięć z nich dołącza do GeForce NOW już w tym tygodniu:

  • Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition (od 5 stycznia w Steam)
  • Carrier Command 2 (Steam)
  • Project Hospital (Steam)
  • Portal with RTX (Steam)
  • Severed Steel (Epic Games Store)

Więcej informacji na ten temat włącznie z pełną listą gier dołączających do usługi w styczniu można znaleźć w artykule na stronie https://blogs.nvidia.com/blog/2023/01/05/geforce-now-thursday-jan-5/

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: