Karkonoski Park Narodowy w aplikacji mPay

Karkonoski Park Narodowy w aplikacji mPay

Od 3 stycznia 2023 roku turyści odwiedzający Karkonoski Park Narodowy mogą kupić bilet wstępu za pośrednictwem aplikacji mPay. To kolejna atrakcja turystyczna, na którą użytkownicy aplikacji mają możliwość zakupu biletu o dowolnej porze dnia i nocy, bez ryzyka długiego oczekiwania w kolejce.

Karkonoski Park Narodowy

Dzięki aplikacji można zakupić bilet w dniu odwiedzin lub dzień przed planowaną wizytą. Zakup biletu trwa kilkanaście sekund i można to zrobić nawet bezpośrednio przed wejściem na teren parku. W aplikacji mPay zapłacimy za bilety jednorazowe normalne (8 zł) i ulgowe (4 zł) oraz bilety trzydniowe (20 zł/10 zł).

Test Sharp Tokyo – Snowy White DR-P420 – w kuchni, w parku na pikniku

Zgodnie z regulaminem Karkonoskiego Parku Narodowego opłaty za wstęp nie są pobierane od:

  • Dzieci w wieku do lat 7
  • Osób, które posiadają zezwolenie dyrektora Parku na prowadzenie badań naukowych
  • Uczniów szkół i studentów odbywających zajęcia dydaktyczne w KPN w zakresie uzgodnionym z dyrektorem Parku
  • Mieszkańców gmin: Kowary, Karpacz, Podgórzyn, Jelenia Góra, Piechowice, Szklarska Poręba
  • Członków rodziny wielodzietnej posiadających ważną Kartę Dużej Rodziny
  • Ratowników górskich lub ratowników górskich z psem ratowniczym.

mPay sukcesywnie wprowadza nowe usługi, aby aplikacja była jak najbardziej funkcjonalna dla klientów. Korzystając ze smartfona możemy już płacić za parkowanie, przejazd autostradami, kupować bilety na pociągi PKP Intercity oraz kolei regionalnych, a także bilety komunikacji miejskiej w ponad 100 miastach.

Przez mPay kupimy także korzystne ubezpieczenie (np. na podróż czy samochodu), zrobimy przelew, nadamy przesyłkę kurierską, kupimy bilety na wiele atrakcji oraz opłacimy dostęp do serwisów filmowych i muzycznych. Dzięki współpracy mPay z partnerami możemy także zainwestować w akcje, obligacje oraz cieszące się największym zainteresowaniem ETF-y.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: