Philips Hue – odkryj oświetlenie na nowo

Philips Hue – odkryj oświetlenie na nowo. Signify przedstawia nowe produkty Philips Hue

Philips Hue - odkryj oświetlenie
Philips Hue Resonate

Kinkiet zewnętrzny Philips Hue Resonate emituje białe i kolorowe światło, które dzięki eleganckiej, czarnej obudowie skierowanej w dół subtelnie oświetli wszystkie przestrzenie poza domem. Kinkiet bez trudu ożywi ganki oraz patio, a umieszczony w pobliżu drzwi wejściowych powita gości. Wygląd światła można także spersonalizować za pomocą dołączonego do niego klipsa – smukły stożek światła idealnie sprawdzi się np. na wąskich ścianach i filarach.

Philips Hue Tap dial
Philips Hue Tap dial

Przełącznik Philips Hue Tap dial jest teraz dostępny z nowym okrągłym niewielkim uchwytem (jako alternatywa dla kwadratowego uchwytu ściennego). Pozwala to na większą swobodę montażu bezprzewodowego pilota w dowolnym miejscu: na ścianie (jak zwykły włącznik światła), na szafkach lub na powierzchniach magnetycznych, jak lodówka.

Philips Hue Go
Philips Hue Go

Wkrótce na rynek zostanie także wprowadzona ogłoszona w ubiegłym roku Przenośna lampa stołowa Philips Hue Go. Niezależnie od tego, czy czytasz w łóżku, czy jesz kolację na tarasie, Philips Hue Go pomoże Ci stworzyć odpowiedni nastrój zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lampa będzie dostępna z końcem lutego 2023 r.

Dostępność i cena:

  • Philips Hue White and color ambiance Kinkiet zewnętrzny Resonate (Styczeń 2023) PL: 769,00 PLN
  • Przełącznik Philips Hue Tap dial switch mini (14 marca 2023) PL: 249,00 PLN
  • Philips Hue White and color ambiance Przenośna lampa stołowa Go (Luty 2023) PL: 769,00 PLN

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: