Logitech z certyfikatem Engineered for Intel Evo Accessory

Logitech z certyfikatem Engineered for Intel Evo Accessory

Akcesoria komputerowe firmy Logitech spełniają wysokie wymagania firmy Intel i są sprawdzone pod kątem zapewnienia najlepszych w tej klasie rozwiązań dla użytkowników laptopów Intel Evo.

Logitech ogłosił, że jego produkty pozytywnie przeszły weryfikację Engineered for Intel® Evo™. Od teraz urządzenia peryferyjne Logitech spełniają surowe wymagania dotyczące niezawodności, interoperacyjności i bezpieczeństwa w ramach weryfikacji Intel Evo.
To duże osiągnięcie dla Logitech, że nasze flagowe produkty przeznaczone dla przedsiębiorstw i konsumentów zostały pozytywnie zweryfikowane według zgodności ze standardami Intel® Evo™” – powiedziała Delphine Donné, wiceprezes i dyrektor generalny ds. rozwiązań dla osobistych miejsc pracy w firmie Logitech. „To partnerstwo wzmacnia nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych doświadczeń użytkownikom także tym biznesowym, rozwiązując problemy działów IT związane z interoperacyjnością, stabilnością i bezpieczeństwem między PC a naszymi rozwiązaniami sprzętowymi” – dodaje Donné.
Engineered for Intel® Evo™ wyznacza standardy dla najlepszych akcesoriów komputerowych i zapewnia — zarówno konsumentom, jak i przedsiębiorstwom — doskonałe użytkowanie laptopów z platformą Intel® Evo™. Zweryfikowane produkty zostały opracowane i przetestowane pod kątem spełnienia oraz przewyższenia surowych wymagań firmy Intel w zakresie funkcji i wydajności, oraz mogą pomóc w optymalizacji komunikacji, rozrywki i produktywności.
Jestem podekscytowany, że program Engineered for Intel® Evo™ rozszerza się o kluczowe elementy interfejsu użytkownika, takie jak myszy i klawiatury do laptopów” – powiedział Eric Mclaughlin, dyrektor generalny i wiceprezes, Wireless Solutions Group w firmie Intel.
Jako światowy lider w tej dziedzinie, Logitech jest naturalnym partnerem do współpracy przy weryfikacji swoich urządzeń na potrzeby tego programu. Współpraca spełnia jeden z ważniejszych celów Intela, jakim jest współpraca z liderami branży w zakresie dostarczenia wspaniałych doświadczeń użytkownikom laptopów Intel Evo” – dodaje Mclaughlin.
Produkty z serii biznesowej spełniające wymogi Engineered for Intel® Evo™:
Produkty konsumenckie spełniające wymogi Engineered for Intel® Evo™:
O Intel® Evo™
Intel® Evo™ to standard dla laptopów premium, spełniających normy najwyższej jakości od Intel® dotyczące m.in. długiej wytrzymałości baterii, szybkiej łączności Wi-Fi czy wydajności pozwalającej na jednoczesną pracę wielozadaniową w aplikacjach. Engineered for Intel® Evo™ dotyczy natomiast akcesoriów kompatybilnych i spełniających normy techniczne parowania z laptopami oznaczonymi Intel® Evo™.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: