„Domek na szczęście” – premiera w Polsat Box Go 13 stycznia

„Domek na szczęście” – premiera w Polsat Box Go 13 stycznia

Od 13 stycznia br. tylko w Polsat Box Go będzie można oglądać nową komediową produkcję – „Domek na szczęście”. W pełnym dobrego humoru i pozytywnej energii formacie widzowie zobaczą m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Rafała Zawieruchę, Magdalenę Stużyńską-Brauer, Roberta Wabicha, Mariusza Drężka czy Olgę Bończyk. Za reżyserię i adaptację scenariusza odpowiada Piotr Wereśniak.

Domek na szczęście

W piątki do serwisu będą trafiały po dwa nowe odcinki. Będzie je można znaleźć w pakiecie Polsat Box Go Premium i oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.

Spot:

To serial, który pokazuje teoretycznie abstrakcyjne sytuacje, które w gruncie rzeczy mogą okazać się jednak absurdalnie rzeczywiste. Myślę, że każdy z nas doświadczył niektórych z nich i dzięki serialowi będzie mógł je zobaczyć z innej perspektywy. […] W tej produkcji oprócz komedii będzie też pokazana esencja piękna życia – mówi Rafał Zawierucha. Myślę, że każdy tu odnajdzie trochę siebie. Będzie mógł się z nami pośmiać, przeżyć piękne chwile na wsi, wśród natury i zwierząt. Po prostu dobrze spędzić czas – dodaje Barbara Kurdej-Szatan.

Film z planu serialu można obejrzeć TU.

Serial „Domek na szczęście” to zabawna i pełna przewrotnych sytuacji opowieść o młodym małżeństwie – Bartku (Rafał Zawierucha), ustatkowanym pracowniku banku, i jego żonie Mariannie (Barbara Kurdej-Szatan), influencerce kochającej wielkomiejski styl życia oraz ich psie Mumu. Po niespodziewanym zwolnieniu z pracy Bartek postanawia założyć farmę strusi. Przekonuje żonę do przeprowadzki do małej wsi, aby spełnić ich marzenie o szczęśliwym, spokojnym domu za miastem.

Recenzja iiyama ProLite 34″ – ciężko się z nim rozstać po testach

W poznawaniu nowego, urokliwego środowiska wspierają ich życzliwi, aczkolwiek ciekawscy i wścibscy sąsiedzi Witek (Robert Wabich) oraz Kaśka (Magdalena Stużyńska-Brauer). Podczas zderzenia dwóch różnych światów – głośnej i kapryśnej stolicy oraz skromnej, ale niezwykle barwnej wioski dojdzie do wielu zabawnych sytuacji. Widzowie będą mogli przeżyć razem z bohaterami liczne przygody oraz doświadczyć nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Recenzja – telewizja naziemna i dekoder DVB-T2 HEVC od Polsat Box – co ją wyróżnia?

Produkcja powstała na licencji ukraińskiej. Za reżyserię i adaptację scenariusza odpowiada Piotr Wereśniak („M jak miłość”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Och, Karol 2”, „Między oczy”).  Tytuł powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem jest Polot Media. Sezon liczy 20 odcinków.

 Jak obejrzeć „Domek na szczęście” w Polsat Box Go?

Premiera serialu będzie miała miejsce 13 stycznia br., a użytkownicy zobaczą dwa pierwsze odcinki. Nowe odcinki, także po dwa, będą pojawiały się w pakiecie Polsat Box Go Premium w piątki. Format można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: