Cashback Galaxy Tab – do 800 PLN zwrotu

W ramach styczniowej promocji cashback – Galaxy Tab S7 FE, Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+, Galaxy Tab S8 Ultra, wybierając tablety z serii Galaxy Tab S można otrzymać aż do 800 PLN gwarantowanego zwrotu na konto.

Test Samsung Galaxy Tab S8 11’’ 5G – jakość na każdym kroku

Dla wszystkich rozważających w styczniu zakup tabletu Tab S8 Ultra, Tab S8+, Tab S8 lub Tab S7 FE,  Samsung przygotował specjalną ofertę cashback. Kupując w terminie od 16 do 29 stycznia  jeden z modeli objętych promocją można otrzymać zwrot w wysokości:

Jak wziąć udział w promocji?

  1. Kup Galaxy Tab S8 Ultra, Galaxy Tab S8+, Galaxy Tab S8 lub Galaxy Tab S7 FE w terminie od 16 stycznia do 29 stycznia 2023 roku u jednego z partnerów handlowych[1] biorących udział w promocji.
  2. Aktywuj zakupiony tablet w terminie do 5 lutego 2023 roku.
  3. Zarejestruj się lub zaloguj w aplikacji Samsung Members (lub za pomocą strony internetowej – Samsung account) i wypełnij formularz rejestracyjny w terminie do 12 lutego 2023 roku.
  4. Zwrot kwoty przewidzianej w promocji nastąpi w ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia na podane w formularzu konto bankowe.

Dostępność produktów Galaxy Tab S8 Ultra, Galaxy Tab S8+, Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S7 FE oraz ich cena detaliczna zależą od indywidualnej oferty Partnerów Handlowych.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie promocjataby.samsung.pl

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: