Kohersen CY021 – wybierz danie na ekranie

Kohersen CY021 – wybierz danie na ekranie

Jesteś smakoszem, ale w natłoku codziennych obowiązków masz coraz mniej czasu na gotowanie?  Twoje zadania w kuchni może teraz przejąć Wielofunkcyjny robot kuchenny z funkcją gotowania Kohersen CY021. Jest to również świetne rozwiązanie, jeśli nie potrafisz lub dopiero zaczynasz gotować. By cieszyć się wymarzoną potrawą, wystarczy, że naciśniesz przycisk na dotykowym ekranie, a magia dzieje się sama.

Kohersen CY021
Kohersen CY021

Czy posiłek może ugotować się sam? Choć brzmi to absurdalnie, dzięki kuchennym robotom gotującym jest to już możliwe. Wyobraź sobie, że musisz przygotować surówkę z kapusty i marchewki. Średnio zajmuje ci to co najmniej kilkanaście minut, biorąc pod uwagę przygotowanie deski, noża, a następnie krojenie i tarcie. Jeśli czynność tę powierzysz robotowi, to całość będzie trwała kilkanaście sekund. Nie mówiąc już o bardziej skomplikowanych przepisach.

Recenzja Kohersen Black Cube – garnki i patelnie

Bulion, wolno duszony gulasz czy zupa-krem?

Wielofunkcyjny robot kuchenny z funkcją gotowania Kohersen CY021 posiada aż 18 automatycznych programów, które wybierasz na dużym i wygodnym ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości, a przyjazny interfejs prowadzi cię od samego początku za rękę.

Kohersen CY021

Masz ochotę na jogurt? Nic prostszego wystarczy nacisnąć tę opcję na ekranie. Równie szybko robot przygotuje za ciebie owsiankę, owocowe smoothie czy bulion, a także ugotuje makaron i usmaży mięso. Jeśli planujesz upiec ciasto czy ugotować ryż na parze, to takie zadanie również zlecasz robotowi. Nie masz pomysłu na danie? Konkretny przepis wybierasz z bogatej bazy gotowych receptur.

Kohersen CY021

Wszystkie są darmowe, zarówno te, dostępne w urządzeniu, a na start masz ich ponad 150, jak i te do pobrania z chmury za pomocą wifi. Możesz z nich korzystać bez obaw, pracowały nad nimi gospodynie domowe oraz technolog żywności. Dodatkowo, jeśli jesteś wytrawnym kucharzem albo po prostu lubisz swobodę i wyzwania, możesz wprowadzać własne parametry, a nawet zapisywać własne przepisy.

Wiele rządzeń w jednym, plus czyszczenie w pakiecie

Robot kuchenny Kohersen CY021 zastąpi w Twojej kuchni jednocześnie wiele urządzeń, takich jak: mikser, blender, parowar, szatkownicę, sokowirówkę, ubijaczkę, rozdrabniacz, a nawet garnek lub patelnię. Przeraża cię wizja czyszczenia wszystkich elementów z osobna? Nie musisz się tym zajmować, gdyż urządzenie posiada automatyczny program, dzięki któremu sam wyczyści swoją misę.

Kohersen CY021

Na wysokich obrotach 

Moc silnika oraz moc grzewcza robota kuchennego to parametry, na który powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Im większa moc silnika, tym szybciej i skuteczniej będą wykonywane wszystkie
czynności, jak np. mielenie, siekanie czy zagniatanie ciasta. Wysoka moc pozwala też na dłuższą pracę bez ryzyka przeciążenia silnika.  Roboty o mocy poniżej 700 W nie radzą sobie do końca z bardziej wymagającymi czynnościami w kuchni. Im większa moc grzewcza, tym większe osiągniemy temperatury, a także szybciej osiągniemy pożądane grzanie. Moc tego typu urządzeń dostępnych na rynku określa się sumarycznie, tak więc najsłabsze roboty mają ok 1500 W.

Kohersen CY021

Robot Kohersen natomiast mieści się w czołówce z wynikiem 2000 W. Jednocześnie proces gotowania został tak opracowany, by zużycie energii było jak najniższe. Sercem urządzenia jest duża i solidna misa o pojemności roboczej 2,3-litra. Oprócz tego robot wyposażony jest w dwupoziomowe naczynie do przygotowywania potraw na parze. Dodatkowym elementem jest m.in. zdejmowana waga, specjalna łopatka do wyrabiania ciasta i mieszadło saute, które służy do przygotowania potraw smażonych i zapobiega przywieraniu ich do dna naczynia.

Recenzja Xblitz Master Box – radio i muzyka na urlopowe wojaże

Gotujesz i odpoczywasz

Aplikacja mobilna pozwala ci sterować robotem, nawet bez wchodzenia do kuchni.
Odpoczywasz w fotelu i wybierasz oraz śledzisz na swoim smartfonie operacje niezbędne do przygotowania danej potrawy. W aplikacji poruszasz się identycznie, jak na ekranie urządzenia, a zatem możesz włączyć 1 z 18 zaprogramowanych, automatycznych programów, przeglądać i włączać przepisy oraz ustawiać własne parametry gotowania, wracać do historii, zapisanych, ulubionych receptur lub tworzyć własne. Dzięki temu robot kuchenny Kohersen CY021 spełni oczekiwania zarówno tych, którzy lubią eksperymenty w kuchni, jak i tych, którzy trzymają się konkretnych wskazówek podczas przygotowywania potraw.

Wszystkie produkty marki Kohersen® oraz wiele ciekawych przepisów znajdziesz na stronie https://www.kohersen.pl/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: