Dzień Babci i Dziadka – wyjątkowe prezenty

Dzień Babci i Dziadka – wyjątkowe prezenty

W sobotę 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a w niedzielę 22 stycznia – Dzień Dziadka. Z tej okazji Lidl Polska wprowadza do oferty rozgrzewające produkty, które idealnie sprawdzą się jako podarunek dla seniora. Będą one dostępne w sklepach stacjonarnych sieci od czwartku 19 stycznia.

Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to idealna okazja, aby okazać miłość oraz troskę. Szczególnie zimą, gdy łatwo się przeziębić, warto zwrócić uwagę na produkty, które pomagają w utrzymaniu komfortu cieplnego. Dobrym i praktycznym podarunkiem dla osoby starszej są np. miękkie i wygodne kapcie (19,99 zł/ 1 para), dostępne w sklepach Lidl Polska w kilku rozmiarach i kolorach. Od czwartku 19 stycznia do soboty 21 stycznia, w ramach specjalnej akcji promocyjnej, klienci sieci kupią drugą parę kapci aż 30% taniej.

Recenzja Xblitz Master Box – radio i muzyka na urlopowe wojaże

Bardziej wyrafinowanym pomysłem na prezent dla Dziadków jest np. ogrzewacz do stóp Sanitas o mocy 100 W (119 zł/ 1 zestaw), gwarantujący przyjemne ciepło, który nie tylko pozwala się odprężyć, ale też łagodzi przewlekłe bóle mięśni czy stawów. Urządzenie wyłącza się automatycznie po ok. 90 minutach – w razie, gdyby użytkownik zasnął – oraz w trosce o higienę, zostało wyposażone w wyjmowaną, miękką poszewkę, którą można prać ręcznie. Osoby starsze ucieszyć może również elektryczna poduszka pod brzuch i plecy o mocy 100 W (99 zł/ 1 szt.), która dzięki sześciostopniowej regulacji temperatury, skutecznie ogrzeje i pomoże ukoić ból pleców, uprzyjemniając drzemkę. Poduszkę można prać w pralce, w temperaturze ok. 30°C.

W ofercie sklepów Lidl Polska, od czwartku 19 stycznia, dostępna będzie także mata elektryczna (119 zł/ 1 szt.), o mocy 60 W i wymiarach ok. 150 x 80 cm, idealna do ułożenia na materacu. Urządzenie posiada regulator temperatury oraz czasu pracy i zależnie od ustawień wyłączy się po: jednej, trzech, sześciu lub dwunastu godzinach.

Test Sharp Tokyo – Snowy White DR-P420 – w kuchni, w parku na pikniku

Osoby w podeszłym wieku, uskarżające się na bóle w okolicach szyi, docenią też poduszkę do masażu karku marki Silvercrest (139 zł/ 1 zestaw) z dwiema głowicami masującymi i wbudowanym akumulatorem, dzięki czemu jest ona wyjątkowo mobilna – można cieszyć się przyjemnym masażem m.in. tam, gdzie zwykle nie ma dostępu do zasilania, np. w samochodzie czy na tarasie. Jedno naładowanie wystarcza na co najmniej 60 minut pracy.

Wszystkie wymienione produkty będzie można kupić w sklepach Lidl Polska już od czwartku 19 stycznia.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: