Logitech Brio 300 – kamery internetowe 1080p

Logitech Brio 300 – kamery internetowe 1080p

Firma Logitech zaprezentowała dziś serię Brio 300 – linię kompaktowych kamer internetowych typu plug-and-play o rozdzielczości Full-HD 1080p, z automatyczną korekcją światła i mikrofonem z redukcją szumów. Dostępne w atrakcyjnej cenie, kamery Brio 300 dają poczucie naturalności i większej produktywności podczas spotkań wideo.

Logitech Brio 300
Logitech Brio 300 – słuchawki H390

„Przeprowadziliśmy badania wśród ponad 3000 zdalnych pracowników* i okazało się, że większość osób, które nie korzystają z zewnętrznych kamer internetowych, zmaga się ze słabym oświetleniem, niekorzystnymi kątami ustawienia kamery oraz niską jakością dźwięku z głośników laptopa. Kamery internetowe z serii Brio 300 są idealne dla tych, którzy chcą w prosty, ale znaczący sposób, poprawić swoje doświadczenia związane ze spotkaniami wideo dzięki zewnętrznej kamerze internetowej” – powiedział Scott Wharton, dyrektor generalny Logitech B2B.

„A dla firm, które muszą dostarczyć certyfikowane, proste w obsłudze kamery internetowe do domowych lub biurowych miejsc pracy, Brio 305 to zdecydowanie przystępny cenowo wybór”.

Test Logitech G333 – granie bez utraty jakości dźwięku

Seria Brio 300 (Brio 300 i Brio 305) to kamery internetowe Full-HD 1080p z wysokim kontrastem dynamicznym, automatyczną korekcją natężenia światła i pojedynczym mikrofonem cyfrowym z redukcją szumów, dzięki czemu użytkownicy są widziani i słyszani wyraźnie pomimo słabego oświetlenia i hałasu w tle. Daje to poczucie pewności
i zaangażowania, tak niezbędne podczas spotkań online.

Kamery internetowe łączą sięz komputerami poprzez port USB-C, co pozwala na szybkie I łatwe dołączanie do spotkań wideo. Po ich zakończeniu wystarczy szybko obrócić wbudowaną migawkę, aby mieć pewność, że obiektyw kamery jest zablokowany, a miejsce pracy niewidoczne.

Niekonwencjonalny kształt stożka dodaje osobowości każdemu miejscu pracy. Dostępne w kolorach białym, grafitowym i różowym, kamery internetowe harmonijnie współgrają z myszami i klawiaturami firmy Logitech, tworząc stylową, dobrze zorganizowaną przestrzeń.

Zarządzanie IT
Dla zespołów IT, które wyposażają miejsca pracy w biurach i w domach pracowników, ważne jest, że kamery internetowe Brio 300 współpracują z większością platform wideokonferencyjnych i posiadają certyfikat zgodności z Microsoft Teams, Zoom i Google Meet. Kamery Brio 305 można łatwo wdrożyć w organizacjach i zdalnie nimi zarządzać za pośrednictwem aplikacji Logi Sync, co przyspiesza pracę i zmniejsza liczbę problemów zgłaszanych do działu pomocy technicznej.

Zrównoważony rozwój
Firma Logitech angażuje się w tworzenie bardziej sprawiedliwego i przyjaznego dla klimatu świata, aktywnie pracując nad zmniejszeniem swojego śladu węglowego. Części plastikowe w Brio 300 i Brio 305 zawierają certyfikowany plastik pochodzący z recyklingu**, aby dać drugie życie plastikowi pochodzącemu ze starych urządzeń elektronicznych: 62% w przypadku koloru grafitu i 48% dla kolorów biały oraz różowy. Papierowe opakowania pochodzą z lasów
z certyfikatem FSC™ i innych kontrolowanych źródeł. Wybierając ten produkt, wspierasz odpowiedzialne zarządzanie światowymi lasami.

Wszystkie produkty firmy Logitech mają certyfikat neutralności węglowej i w miarę możliwości korzystają z energii odnawialnej. Ich ślad węglowy, w tym kamer Brio 300 i Brio 305, został zredukowany do zera dzięki wspieraniu leśnictwa, odnawialnych źródeł energii i społeczności dotkniętych przez klimat, które ograniczają emisję dwutlenku węgla.

Logitech Brio 300
Logitech Brio 300 – słuchawki H390

Zestaw słuchawkowy H390 w nowych kolorach
Wraz z nową serią kamer Brio 300, nadchodzą również nowe kolory zestawów słuchawkowych Logitech H390. Dzięki słuchawkom H390 użytkownicy mogą prowadzić wyraźne rozmowy internetowe, korzystając z prostego połączenia USB-A typu „plug-and-play” i mikrofonu z funkcją niwelacji szumów.

Elementy sterujące na kablu pozwalają regulować głośność oraz wyciszać dźwięk bez zakłócania rozmowy, a laserowo strojone membrany zapewniają ulepszony dźwięk cyfrowy podczas grania i słuchania ulubionej muzyki. Dobra jakość i dostępność nowych kolorów – białego oraz różowego – sprawiają, że słuchawki H390 w połączeniu z kamerami Brio 300 tworzą idealny zestaw do codziennej pracy.

Ceny i dostępność

Kamery Brio 300 i Brio 305 będą dostępne globalnie w styczniu 2023 roku na stronie logitech.com oraz u sprzedawców detalicznych. Sugerowana cena detaliczna dla każdej z kamer wynosi 359 PLN. Sugerowana cena detaliczna słuchawek H390 to 219 PLN.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: