Netflix w 2023 roku – czas otworzyć kalendarz

Netflix w 2023 roku – czas otworzyć kalendarz

Nowy rok, nowe filmy na Netflix. Czas otworzyć kalendarz, ponieważ przyszedł moment, by zapisać daty premier największych tytułów, które trzeba obejrzeć w 2023 roku.

kalendarz

Dzięki uznanym twórcom, uwielbianym gwiazdom filmowym, a także młodym talentom – serwis tworzy nowe wspaniałe historie, a także wraca z sequelami ulubionych tytułów, które podbiły serca fanów.

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na przeboje kina akcji, dramaty obyczajowe, komedie romantyczne, thrillery science fiction, produkcje z całego świata, czy też rodzinne filmy przygodowe lub dokumenty na ważne tematy — znajdziesz u nas coś dla siebie!

Spotkaj się po raz kolejny z ulubionymi bohaterami w nowych sequelach, takich jak„Zabójcze wesele” z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston, którzy wracają w roli pełnoetatowych detektywów, oraz „Tyler Rake 2” z Chrisem Hemsworthem, który zapewni jeszcze większą dawkę adrenaliny. Widzowie będą mieli również okazję odkryć nowy, epicki świat stworzonego przez Zacka Snyderafilmu science fiction pod tytułem „Rebel Moon”.

Recenzja Xblitz Master Box – radio i muzyka na urlopowe wojaże

Czeka na Ciebie jeszcze więcej wgniatających w fotel produkcji takich jak thriller Sama Esmaila „Leave the World Behind” z Julią Roberts i Mahershalą Alim, powrót Idrisa Elby w filmie będącym kontynuacją serialu „Luther” oraz dramat Davida Yatesa „The Pain Hustlers”. Rozsiądź się i obejrzyj nostalgiczne, chwytające za serce komedie romantyczne: „U ciebie czy u mnie?” z Reese Witherspoon i Ashtonem Kutcherem oraz „A Family Affair” z Nicole Kidman i Zakiem Efronem.

Wkrocz do akcji wraz z Jennifer Lopez, która wciela się w rolę zabójczyni w filmie „The Mother”, zobacz, czy Kevinowi Hartowi uda się przeprowadzić międzynarodowy skok w filmie F. Gary’ego Graya „Lift”, obejrzyj naszpikowany akcją film „Heart of Stone” z Gal Gadot oraz dołącz do Johna Boyegi i Jamiego Foxxa w pulpowym filmie sensacyjnym „Sklonowali Tyrone’a”. Zabierz cała rodzinę w fantastyczną podróż z Millie Bobby Brown i Angelą Bassett w filmie „Damsel” oraz śmiej się do rozpuku z Adamem Sandlerem, który wcieli się w klasowego zwierzaka w filmie animowanym „Leo”.

W 2023 czeka widzów kilka niezapowiedzianych premier filmowych.

Więcej informacji o nowych tytułach, które pojawią się w serwisie Netflix w 2023 r na stronie TUDUM.com

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: