Alior Bank gra razem z Geek Week

Alior Bank gra razem z Geek Week

Alior Bank wesprze kolejne wydarzenie skierowane do fanów gamingu, esportu, fantasy. Tym razem będzie to seria imprez Geek Week, które odbędą się w największych miastach w Polsce. Inaugurację tegorocznej edycji zaplanowano na ostatni weekend stycznia, a odbędzie się ona w Poznaniu. Dla uczestników eventów Alior Bank przygotował stoiska ze swoimi produktami dla gamerów oraz gadżety.

Geek Week

Geek Week to seria wydarzeń dla fanów gier komputerowych, cosplayu i szeroko pojętej popkultury. Podczas eventów odbywających się w całej Polsce, uczestnicy będą mieli do dyspozycji stanowiska z grami, płytami, plakatami nawiązującymi do mangi, fantastyki czy kultury azjatyckiej. Organizatorzy przygotowali także e-sportowe rozgrywki z nagrodami, konkurs cosplayu oraz strefę Free2Play z konsolami różnych generacji.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Podczas Geek Week chcemy dać przestrzeń osobom zafascynowanym szeroko pojętą popkulturą, gamingiem oraz kulturą azjatycką. Na wydarzeniach będą się dobrze bawić zarówno młodsi, jak i starsi. Każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Jakub Lużyński, jeden z organizatorów Geek Week i szef agencji eventowej Catchy, wchodzącej w skład grupy Games.Partners.

Recenzja Ezviz DP2C – kamera, wizjer i dzwonek do drzwi

Partnerstwo Alior Banku z Geek Week to kolejny dowód na to, że gaming stał się już nieodłącznym elementem naszego codziennego krajobrazu. Kooperacja biznesu i branży gier wideo jest mocniejsza, niż kiedykolwiek wcześniej.

Gaming to coraz popularniejsza kultura, licząca na całym świecie miliony zwolenników, których z roku na rok przybywa. Elementem łączącym tę społeczność, oprócz pasji do gier video, są również eventy, podczas których mogą wymienić się swoimi wrażeniami, doświadczeniem i opiniami. Dlatego po raz kolejny zdecydowaliśmy się stać częścią tego świata. Podczas targów odwiedzający będą mogli odwiedzić nasze stanowiska, gdzie czeka na nich specjalna oferta skierowana do graczy oraz oryginalne nagrody – mówi Małgorzata Tomasikiewicz, Dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych KI w Alior Banku.

Pierwszy Geek Week odbędzie się w dniach 27-29 stycznia br. w Poznaniu. To już kolejna inicjatywa Alior Banku mająca na celu wsparcie fanów rozgrywek online. Wcześniej były to festiwal Meet at Rift oraz targi Poznań Game Arena. Specjalnie dla fanów esportu bank przygotował także produkty, takie jak Konto Jakże Osobistego, w ramach którego razem z Mastercard oferuje benefity dla graczy oraz kartę z wizerunkiem Ashe – bohaterki gry League of Legends.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl