Aplikacja Klubu Virgin Mobile przechodzi do historii

Aplikacja Klubu Virgin Mobile przechodzi do historii

Od 1 marca 2023 roku Virgin Mobile udostępna możliwość zalogowania się do aplikacji mobilnej Play24 (dotyczy tylko ofert Virgin Mobile na kartę).

Klubu Virgin Mobile

„Dzień dobry, tu Virgin Mobile. Zmieniamy się dla Ciebie – na lepsze. 1 marca 2023 roku udostępnimy Ci możliwość zalogowania się do aplikacji mobilnej Play24 (dotyczy tylko ofert Virgin Mobile na kartę). Możesz w niej śledzić stan swojego konta, doładować je oraz włączyć lub wyłączyć pakiety. Pobierz Play24 za darmo w Sklepie Play lub w App Store i zaloguj się do niej swoim numerem telefonu Virgin Mobile.

Do aplikacji Klubu Virgin Mobile masz dostęp do 28 lutego 2023 roku włącznie. Po tym dniu Twoje usługi będą widoczne tylko w aplikacji Play24. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Obsługą Klienta pod numerem *222. Pozdrawiamy Zespół Virgin Mobile – Czytamy w SMSach rozsyłanych do naszych Czytelników.

Przypominamy, że Virgin Mobile Polska, marka obecna na rynku od 2012 roku,  kontynuje swoją działalność w ramach grupy Play Communications S.A. Jest to druga rozpoznawalna międzynarodowa marka, po Red Bull MOBILE, w portfolio Play. Marka jest ceniona wśród klientów za innowacyjne i konkurencyjne oferty, wzorową obsługę klienta i wyróżniającą komunikację. Więcej na ten temat informowaliśmy w artykule: Play właścicielem Virgin Mobile Polska

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl