Getac S410 i F110 – laptop i tablet klasy 5G i Windows

Getac S410 i F110 – laptop i tablet klasy 5G i Windows

Getac poinformował o dodaniu dwóch super mocnych jednostek do swojej gamy wytrzymałych urządzeń klasy 5G z częstotliwością w paśmie 6 GHz i systemem Windows   – odpornego laptopa S410 i w pełni wzmocnionego tabletu F110. Oba urządzenia zostaną umieszczone w ofercie obok w pełni wzmocnionego laptopa Getac B360 z obsługą 5G, dając klientom, którzy wymagają połączenia wydajnego procesora, solidnej niezawodności i szybkiej łączności 5G, jeszcze większy wybór najlepszego rozwiązania dla ich potrzeb.

Ponieważ technologia 5G stale wyznacza standardy szybkiej łączności mobilnej na całym świecie, coraz więcej branż (w tym produkcja, usługi użyteczności publicznej i bezpieczeństwa publicznego) przyjmuje ją obecnie w centrum swoich działań na pierwszej linii. Od osób udzielających pierwszej pomocy, po techników naftowych i gazowych pracujących w odległych lokalizacjach i na platformach morskich, możliwość komunikowania się i udostępniania informacji za pośrednictwem szybkich sieci 5G już teraz okazuje się nieoceniona.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

laptop S410 i tablet F110

Gama wytrzymałych rozwiązań firmy Getac z systemem Windows z opcjonalną obsługą 5G obejmuje teraz:

W pełni zaprojektowany dla 5G, B360 łączy w sobie wyjątkową szybkość obliczeniową, jasność i solidną niezawodność, dzięki czemu jest wysoce zaawansowanym rozwiązaniem mobilnym, które doskonale sprawdza się w trudnych warunkach pracy. Mając zaledwie 34,9 mm grubości i ważąc 2,32 kg, B360 może być przenoszony i obsługiwany przez długi czas bez powodowania zbędnego zmęczenia użytkownika. Standardowo oferuje również Wi-Fi 802.11ax i dwie baterie z możliwością wymiany podczas pracy, zapewniając pełną funkcjonalność przez całą zmianę pracy między ładowaniami.

  • Wzmocniony laptop S410

S410 oferuje wydajność przez cały dzień dzięki doskonałemu wyświetlaczowi, ulepszonej pamięci i potężnym możliwościom przetwarzania, a wszystko to w sprawdzonej na rynku obudowie Getac. Kluczowe funkcje obejmują procesory 11 Generacji Intel® Core™ i5/i7 , ze zintegrowaną grafiką Intel® Iris® Xe, najnowocześniejszą łączność, dysk SSD PCIe NVMe w standardzie i wymienną pamięć masową dla lepszej wydajności podczas codziennych zadań i zadań intensywnie korzystających z grafiki. 

  • W pełni wytrzymały tablet F110

F110 umożliwia użytkownikom efektywną pracę w wielu wymagających środowiskach bez obawy o uszkodzenie lub awarię urządzenia. Czterordzeniowy procesor 11 Generacji Intel® Core™ i5/i7  zapewnia niezwykłą wydajność i bezproblemową wielozadaniowość, a zintegrowana karta graficzna Intel® Iris® Xe zapewnia bogate wrażenia wizualne w każdej sytuacji. Obszerna lista opcji łączności umożliwia szybki transfer danych i komunikację z dowolnego miejsca, a dodanie zintegrowanego portu ThunderboltTM 4 zapewnia połączenie o przepustowości 40 Gb/s dla rozszerzonych możliwości rozwiązania typu end-to-end.

Możliwość szybkiego komunikowania się i udostępniania informacji z wielu lokalizacji jest istotną częścią codziennej działalności wielu naszych klientów” — mówi Amanda Ward, Dyrektor ds. technologii i usług na region EMEA w Getac.

To rozszerzenie daje klientom do wyboru trzy wzmocnione rozwiązania klasy premium z systemem Windows  i 5G pw paśmie 6 GHz , co oznacza, że mogą wyposażyć swoich pracowników w odpowiednie narzędzie do pracy, niezależnie od stojących przed nimi wyzwań„.

Dostępność

Getac S410 i F110 będą dostępne z opcjonalną obsługą 5G w paśmie 6 GHz od stycznia 2023 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.getac.com

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl