Xbox Oreo – poczuj smak zwycięstwa

Xbox Oreo – poczuj smak zwycięstwa

Czas spędzony przy giereczkach to o wiele więcej niż to, co dzieje się na ekranie. Xbox i Oreo wiedzą to najlepiej. Dlatego, postanowiły połączyć siły, oferując wszystkim fanom gier i najpopularniejszego ciastka na świecie wspólną zabawę. Na półki sklepowe trafiła już limitowana edycja Oreo z wzorami nawiązującymi do Xboxa, dzięki którym będzie można wygrać świetne nagrody.

Xbox Oreo

Tego jeszcze nie było!

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Po raz pierwszy w swojej historii w 22 krajach – w tym w Polsce – Oreo zaprezentowało limitowaną edycję sześciu nowych wzorów ciasteczek, łączących elementy ze świata Xbox z klasycznym smakiem ciasteczek z kremem. Będą one zawierały logo konsoli, jak również dobrze znane grawery przycisków kontrolera Xbox: A, B, X, Y oraz strzałki kierunkowej.

Zgarnij nagrody

Za limitowaną serią Oreo Xbox kryje się również loteria konsumencka. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić dowolne opakowanie ciastek Oreo, zachować paragon lub fakturę imienną, uzupełnić formularz zgłoszeniowy na stronie loteriaoreo.pl i sprawdzić, czy udało się wygrać. Zgłoszenia do loterii możliwe są od 1 lutego do 30 kwietnia br. Wśród nagród czekają: 100 000 zł oraz dwadzieścia konsoli Xbox Series S.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl