ISE 2023: Panasonic LCD 4K UHD – nowa generacja monitorów

ISE 2023: Panasonic LCD 4K UHD – nowa generacja monitorów

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na profesjonalne monitory klasy premium, Panasonic Connect Europe zaprezentował najnowszą generację monitorów LCD 4K UHD – serię SQ2H, które pozwalają na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. Niezawodne monitory dostępne są w siedmiu rozmiarach ekranu – od 43 do 98 cali – i idealnie nadają się do sal konferencyjnych i przestrzeni edukacyjnych, a także rozwiązań „digital signage” w obszarach handlu detalicznego lub informacji publicznej.

Panel 4K o wysokiej rozdzielczości (3840 x 2160 pikseli) oferuje cztery razy więcej pikseli niż Full HD zapewniając realistyczny i szczegółowy obraz o wysokiej jasności 700 cd/m2, który będzie wyróżniał się w jasnym otoczeniu, takim jak hol wejściowy, lobby lub jasno oświetlone miejsce spotkań. Powłoka antyodblaskowa o 25 proc. zmniejsza odbicie światła i znacznie poprawia widoczność we wszystkich środowiskach pracy.

Elastyczna instalacja dla różnych zastosowań

Dzięki dostępności ekranów w różnych rozmiarach oraz możliwości przechylania o 20 stopni do przodu i do tyłu, monitory  nadają się do instalacji w różnych miejscach, takich jak sale konferencyjne z dużą liczbą osób, jak i kabiny konferencyjne, gdzie mogą one być również używane pionowo.

Test Infinix Zero Ultra – z ładowaniem 180W i 200 MP na aktualny czas

Wbudowana skalowalność

Aby zapewnić maksymalną elastyczność i skalowalność, seria SQ2H jest przystosowane do obsługi Intel Smart Display Module (Intel SDM). Obsługa transmisji lub zastosowań z zakresu „digital signage” jest możliwa przy użyciu wbudowanego komputera, karty lub bezprzewodowego systemu prezentacji. Monitory są również wyposażone w funkcję odtwarzacza multimedialnego USB do wyświetlania treści 4K i mogą działać w trybie autonomicznym jako wysokiej jakości urządzenie „digital signage”.

Seria SQ2H jest wyposażona w 3 HDMI, DIGITAL OUT (HDMI-A), PC (Mini D-sub) oraz 2 USB-A i USB-C kompatybilne z DisplayPort Alternate i zasilanie do 60W. Każda jednostka główna ma wbudowane głośniki 20W (10W + 10W), co eliminuje potrzebę stosowania zewnętrznych głośników i umożliwia instalację wyświetlaczy w ciasnych przestrzeniach.

Panasonic LCD 4K UHD

Seria SQ2H będzie dostępna od grudnia 2023 r. i dołączy do szerokiej gamy monitorów LCD 4K UHD do zastosowań biznesowych, edukacyjnych i w obszarze „digital signage”. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: https://eu.connect.panasonic.com/pl/pl/sq2h-series

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl