Kobiety dla kobiet z Bolt

Bolt podsumowuje pół roku działania kategorii Kobiety dla kobiet

Wzrost liczby przejazdów i analiza przyzwyczajeń użytkowniczek potwierdzają, że kategoria Kobiety dla kobiet w superaplikacji Bolt zostały pozytywnie przyjęte przez użytkowniczki aplikacji. W rekordowym miesiącu kierowczynie zrealizowały łącznie 30 tysięcy przejazdów.

Womens Rider Preference / Kobiety dla kobiet

Najwięcej przejazdów w kategorii Kobiety dla kobiet realizowanych jest w Warszawie i Krakowie, jednych z największych polskich ośrodków kulturalno-rozrywkowych. Najwięcej przejazdów odbywa się w piątki oraz soboty wieczorem, co pozwala wnioskować, że pasażerki wybierają tę kategorię korzystając z rozrywek oferowanych przez nowoczesne miasta. Jednocześnie pasażerki wysoko oceniają przejazdy z kierowczyniami – tylko w grudnia średnia ocena wyniosła 4.94/5.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Cieszymy się, że kategoria została tak dobrze przyjęta. Jest jednym z elementów naszej ustawicznej pracy w obszarze bezpieczeństwa. 10 mln zł, które aktualnie inwestujemy w bezpieczeństwo zostanie przeznaczone nie tylko na otwieranie kolejnych Punktów Obsługi Kierowców, uszczelnienie weryfikacji dokumentów i rozwój technologii, ale wesprze także rozwijanie właśnie kategorii Kobiety dla kobiet, W ten sposób chcemy w Bolt budować nowoczesny sektor usług przewozów w Polsce wyjaśnia Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce.

Kategoria Kobiety dla kobiet została uruchomiona w lipcu w 9 polskich miastach (Wrocławiu, Bydgoszczy, Trójmieście, Warszawie, Białymstoku, Gorzowie Wielkopolskim, Krakowie, Zielonej Górze oraz Lublinie). W Gorzowie Wielkopolskim kierowczynie stanowią ponad 20% wszystkich osób świadczących przewozy za pośrednictwem Bolt. By wesprzeć rozwój kategorii platforma prowadzi systematyczne działania komunikacyjne wskazując korzyści pracy jako kierowczyni.

Test Infinix Zero Ultra – z ładowaniem 180W i 200 MP na aktualny czas

Bezpieczeństwo kierowczyń 

Podczas przejazdów w kategorii Kobiety dla kobiet, kierowczynie które stwierdzą po dojechaniu do miejsca odbioru pasażera, że przejazd został zamówiony przez mężczyznę, powinny odrzucić przejazd. W takim przypadku, anulowanie przejazdu przez kierowczynię, nie skutkuje dodatkową opłatą bądź negatywną oceną. W aplikacji Bolt dla kierowców i kierowczyń dostępne są także takie rozwiązania bezpieczeństwa jak np. opcja śledzenia przejazdu oraz przycisk alarmowy łączący z numerem alarmowym 112 bezpośrednio z aplikacji.

Więcej o rozwiązaniach bezpieczeństwa dla kierowców można znaleźć na https://bolt.eu/pl-pl/driver/safety/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl