Huawei w kwadrancie liderów

Datacom Huawei liderem Magicznego Kwadrantu Gartnera 2022 dla przewodowej i bezprzewodowej infrastruktury LAN przedsiębiorstw

Firma została uznana liderem Magicznego Kwadrantu™ Gartnera® 2022 dla przewodowej i bezprzewodowej infrastruktury LAN przedsiębiorstw. Huawei jako jedyny dostawca spoza Ameryki Północnej znalazł się w kwadrancie liderów. Wyróżnienie jest nie tylko kamieniem milowym dla firmy, ale także kolejnym dowodem na globalne uznanie pełnego asortymentu ofert sieciowych Huawei.

Test Huawei Mate 50 Pro – cyfrówkę chowam do szuflady

Szeroka gama rozwiązań Huawei obejmuje rozwiązanie CloudCampus 3.0, przełączniki z serii CloudEngine, punkty dostępowe Wi-Fi AirEngine oraz platformę do automatycznego i inteligentnego zarządzania siecią iMaster NCE. Jako dostawca na globalnym rynku infrastruktury przewodowej i bezprzewodowej sieci LAN dla przedsiębiorstw, Huawei oferuje całościowy zestaw przewodowej i bezprzewodowej infrastruktury sieci LAN dla firm. Polecane produkty obejmują kompleksowe rozwiązanie CloudCampus w sieciach LAN, WLAN i WAN, bogate w funkcje przełączniki z serii CloudEngine, wielokrotnie nagradzane punkty dostępowe AirEngine Wi-Fi oraz sprawdzoną w praktyce automatyczną i inteligentną platformę zarządzania siecią iMaster NCE. Zarówno produkty jak i rozwiązania od Huawei służą milionom klientów na całym świecie w różnych branżach, zdobywając przy tym wysokie uznanie.
Firma pozostaje zaangażowana w globalny rynek korporacyjny i stale wprowadza innowacje, aby wyznaczać standardy dla sieci korporacyjnych pod względem uproszczonej architektury sieciowej, najlepszej w swojej klasie konstrukcji sprzętu, elastycznego dostarczania oprogramowania i modeli biznesowych.
Huawei upraszcza architekturę sieci kampusowej z trzech do dwóch warstw dzięki rozwiązaniu składającemu się z centralnego przełącznika i jednostek zdalnych (RU). Pamiętając o innowacjach sprzętowych, firma zaprezentowała inteligentne anteny Wi-Fi 6 trzeciej generacji oraz szereg zupełnie nowych przełączników CloudEngine i punktów dostępowych AirEngine. W zakresie innowacji w oprogramowaniu, Huawei wyróżnia się potężną, automatyczną i inteligentną platformą zarządzania siecią iMaster NCE, która stanowi podstawę pierwszej w branży autonomicznej sieci L3 dla kampusów. Natomiast w zakresie nowoczesnych modeli biznesowych, Huawei wyróżnia się na tle innych dostawców, wprowadzając model platformy zarządzania chmurą z możliwością dzierżawy i sprzedaży, a także elastyczne opcje wdrażania, w tym lokalnie, chmurę publiczną Huawei i chmurę należącą do MSP.
Do tej pory oferta sieci kampusowych Huawei była powszechnie wykorzystywana przez klientów w ponad 170 krajach i regionach w różnych sektorach, takich jak usługi publiczne, edukacja, opieka zdrowotna, produkcja, finanse i energetyka, pomagając im zbudować solidną cyfrową podstawę dla cyfrowej transformacji.
Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu CloudCampus Huawei, prosimy odwiedzić stronę: https://e.huawei.com/pl/solutions/business-needs/enterprise-network/campus-network

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl