Viper Mini Signature Edition -gamingowe arcydzieło

Viper Mini Signature Edition -gamingowe arcydzieło

Viper Mini Signature Edition to najlżejsza mysz stworzona kiedykolwiek przez Razera. Przełomowe nowa urządzenie do gier, z niezwykle wytrzymałym szkieletem zewnętrznym ze stopu magnezu, może się poszczycić wiodącymi w branży osiągami.

Viper Mini Signature Edition

Firma Razer zaprezentowała Razer Viper Mini Signature Edition – uosobienie gamingowych technologii. Viper Mini Signature Edition to ultrawysokiej klasy, bardzo lekka, bezprzewodowa mysz do grania, turbodoładowana najlepszymi w swojej klasie technologiami Razera.

Viper Mini Signature Edition to szczytowe osiągnięcie pod względem osiągów w kategorii myszek gamingowych. Przy zdumiewająco niskiej wadze – 49 gramów, gracze mogą doświadczyć prawdziwej perfekcji dzięki urządzeniu peryferyjnemu klasy mistrzowskiej, wyposażonemu w nasze najlepsze w swojej klasie technologie, a wszystko to w jednej doskonałej formie.

Oszałamiająco niska waga – tylko 49 g

Postanowiliśmy sobie za cel stworzenie najlepszej lekkiej myszy gamingowej o wysokiej wydajności” — powiedział Barrie Ooi, szef Razer PC Gaming Division. „Wykroczyliśmy poza nasz zwyczajny proces projektowania, aby przyjrzeć się materiałom i alternatywnym wzorom przemysłowym w celu stworzenia ultrawytrzymałego szkieletu zewnętrznego ze stopu magnezu w ulubionym przez fanów kształcie Viper Mini. W rezultacie Viper Mini Signature Edition waży zaledwie 49 gramów, co czyni ją naszą najlżejszą myszką w historii”.

Zastosowanie stopu magnezu i techniki formowania wtryskowego pozwoliło na znaczną redukcję wagi myszy bez uszczerbku dla jej wytrzymałości, przy jednoczesnym zachowaniu wygody  chwytu. Dzięki tym decyzjom myszka Viper Mini Signature Edition pozostaje niezwykle lekka i waży zaledwie 49 gramów, ale nadal zapewnia światowej klasy wydajność.

Razer Viper Mini Signature Edition

Szkielet zewnątrzny ze stopu magnezu

Wykonany z wysokiej jakości stopu magnezu, Viper Mini Signature Edition charakteryzuje się wyjątkowym stosunkiem wagi do wytrzymałości, dzięki nowej, wyrafinowanej i bardzo wytrzymałej konstrukcji stworzonej przy użyciu techniki formowania wtryskowego.

Viper Mini Signature Edition to najbardziej ambitny projekt wzorniczy i inżynieryjny, jakiego kiedykolwiek się podjęliśmy” – powiedział Charlie Bolton, Head of Industrial Design w Razerze. „Chcieliśmy wyjść poza tradycyjną konstrukcję o strukturze plastra miodu, a do tego konieczny był materiał o wyjątkowym stosunku wytrzymałości do wagi. Po zbadaniu różnych tworzyw sztucznych, włókien węglowych, a nawet tytanu, ostatecznie wybraliśmy stop magnezu ze względu na jego wyjątkowe właściwości.”

Każdy egzemplarz Viper Mini Signature Edition jest tworzony z formowanego wtryskowo szkieletu zewnętrznego, który jest następnie poddawany obróbce CNC i polerowany. Skorupa jest następnie poddawana pasywacji, aby zmniejszyć jej podatność na korozję, po czym jest malowana i składana. Na każdym etapie wszystkie egzemplarze są drobiazgowo sprawdzane, aby zapewnić ich najwyższą jakość.

Test Logitech Aurora w bieli – klawiatura G713 i myszka G502 X oraz mikrofon Blue Yeti

Uzbrojona w najnowsze innowacje, Viper Mini Signature Edition to najwyższej klasy myszka, beż żadnych kompromisów.

Viper Mini Signature Edition jest wyposażona w sensor optyczny Razer Focus Pro 30K, optyczne przełączniki 3. generacji oraz w bezprzewodową technologię HyperPolling z prawdziwą częstotliwością odpytywania 4000 Hz. Urządzenie może się również pochwalić najszybszą bezprzewodową technologią Razera, zapewniającą wyższe prędkości i stabilne osiągi. Ponadto, Viper Mini Signature Edition ładuje się w pełni w mniej niż 90 minut dzięki szybkości ładowania 2C, która jest czterokrotnie większa od szczytowej pojemności ładowania większości innych myszy bezprzewodowych.

Viper Mini Signature Edition jest sprzedawana w zestawie z wstępnie sparowanym bezprzewodowym kluczem sprzętowym Razer HyperPolling Wireless Dongle, zestawem stopek/ślizgaczy Corning Gorilla Glass 3, ściereczką czyszczącą z mikrofibry, dwoma zestawami naklejanych taśm Mouse Grip Tape oraz dwoma gazikami nasączonymi alkoholem. Dodatkowo, Viper Mini Signature Edition jest objęty również 3-letnią rozszerzoną gwarancją.

Viper Mini Signature Edition to najlepszy wybór dla graczy, pragnących bardzo lekkiej i wydajnej myszki do grania, która nie uznaje kompromisów w zakresie osiągów lub funkcji.  Dzięki temu jest to najlepsza gamingowa myszka Razera w historii.

O VIPER MINI SIGNATURE EDITION 

 • Łączność bezprzewodowa Razer HyperSpeed  i po kablu
 • Razer Focus Pro 30K – sensor optyczny
 • Przyspieszenie do 750 cali na sekundę (IPS) / 70 G
 • Precyzja rozdzielczości 99.8%
 • Przełączniki optyczne Razer Optical Mouse Switches 3. Generacji z żywotnością do 90 milionów kliknięć
 • Bateria – do 60 godzin pracy na jednym ładowaniu z włączoną łącznością bezprzewodową HyperSpeed
 • 4000 Hz polling rate (z Razer HyperPolling Wireless Dongle)
 • Kabel Speedflex typ-C o długości 1.8 m  do ładowania i łączności przewodowej
 • Przybliżone wymiary: 119 mm (długośc) x 62 mm (szerokośc) x 39 mm (wysokość)
 • Przybliżona waga: 49g (bez kabla)

Więcej informacji na temat Razer Viper Mini Signature Edition można znaleźć tutaj.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

 • 319.99€ sugerowana cena detaliczna
 • Myszka dostępna wyłącznie na Razer.com – od 11 lutego 2023 r.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl