Hans Zimmer – zabrzmi z nowych słuchawek OnePlus Buds Pro 2


Hans Zimmer – zabrzmi z nowych słuchawek OnePlus Buds Pro 2.

Hans Zimmer

filmowych w pełnej krasie – będą mogli przeżywać muzykę jeszcze intensywniej.
Muzyczny prezent
W ramach współpracy z OnePlus, Hans Zimmer przygotował też nową aranżację utworu „Lost but Won”, który jest częścią oryginalnej ścieżki dźwiękowej do kinowego hitu pt. „Wyścig” (eng. „Rush”). W nowej wersji kompozytor skupił się na wyeksponowaniu charakterystycznych cech dźwięku przestrzennego.
Wdrożenie licznych technologii odtwarzania dźwięku przestrzennego pozwala słuchaczom na rozróżnianie faktur i barw brzmień, bez konieczności stosowania konkretnych ustawień wielu głośników dookoła nich.

Test OnePlus Nord Buds – miniaturowa uczta dla uszu
– Dźwięk przestrzenny zmienia sposób, w jaki tworzymy i słuchamy muzyki. Doświadczenie dźwięku przestrzennego w OnePlus Buds Pro 2 jest niezwykle wciągające – masz wrażenie, jakbyś siedział w pierwszym rzędzie w sali koncertowej – podkreśla Hans Zimmer.
OnePlus Buds Pro 2 to jedne z pierwszych słuchawek dousznych TWS, które będą wspierać funkcję dźwięku przestrzennego opracowaną przez Google dla systemu Android 13. Integrując ramy dźwięku przestrzennego Google oraz zaawansowane algorytmy renderowania i up-mixingu stereo marki OnePlus, słuchawki OnePlus Buds Pro 2 oferują niestandardowe doświadczenia dźwięku przestrzennego, dzięki szerokiemu polu akustycznemu i wyraźnym wokalom, które potęgują wrażenie, jakie znamy podczas oglądania filmów w kinie. Przy odtwarzaniu muzyki użytkownicy docenią czysty i naturalny dźwięk, a także poczucie, jakby byli na koncercie na żywo – zwłaszcza, gdy słuchawki douszne zostały wcześniej sparowane z najnowszym smartfonem OnePlus 11 5G.
– OnePlus poprzez swoje bezprzewodowe słuchawki douszne OnePlus Buds Pro 2 wyznacza nowe standardy brzmienia w branży – audiofilskiej jakości. Jego głębia – dzięki systemowi podwójnych przetworników – jest po prostu niesamowita. Bas jest wyważony i soczysty, a wokale – nieskazitelne – podsumowuje Hans Zimmer.
Przearanżowany przez Hansa Zimmera utwór „Lost But Won” pozwoli użytkownikom przetestować funkcję dźwięku przestrzennego w OnePlus Buds Pro 2 i upewnić się, że jest ustawiona na optymalnym poziomie. Zaaranżowana na nowo ścieżka dźwiękowa ma szansę wyznaczyć nowy, branżowy wzorzec brzmienia dźwięku przestrzennego w sprzęcie jakim są słuchawki douszne.


 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl