MWC 2023: Xiaomi Buds 4 Pro – okryj głębię dźwięków

MWC 2023: Xiaomi Buds 4 Pro – okryj głębię dźwięków

Dzięki unowocześnionym funkcjom i dopracowanemu wzornictwu, najnowsze słuchawki TWS marki Xiaomi gwarantują krystalicznie czysty dźwięk pełen detali. Xiaomi Buds 4 Pro wykorzystują technologię LDAC firmy Sony, która umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 990 kbps i z głębią bitową do 32 bitów, wraz z obsługą formatu Hi-Res Audio Wireless. Xiaomi Buds 4 Pro mają również imponujące możliwości aktywnej redukcji szumów do 48 dB, która skutecznie izoluje użytkowników od męczącego hałasu. Dzięki temu użytkownicy mogą się naprawdę skupić, nawet na ruchliwej ulicy czy w samolocie.

Xiaomi Buds 4 Pro
Xiaomi Buds 4 Pro

Funkcja kierunkowego dźwięku przestrzennego3 wykrywa ruchy głowy użytkownika i odpowiednio dostosowuje dźwięk w słuchawkach. Dzięki temu każdy szczegół jest precyzyjnie umieszczony w otoczeniu, aby uzyskać realistyczne wrażenia. Dlatego nowe słuchawki są też idealnym wyborem dla miłośników filmów.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Xiaomi Buds 4 Pro mogą się również pochwalić długą żywotnością baterii, działając do 9 godzin na jednym ładowaniu (38 godzin przy korzystaniu z etui). Słuchawki te obsługują również ładowanie bezprzewodowe. Aby zmaksymalizować wygodę i wydajność, umożliwiają użytkownikom płynne przełączanie się między dwoma sparowanymi urządzeniami, np. smartfonem i komputerem.

Xiaomi Buds 4 Pro
Xiaomi Buds 4 Pro

Xiaomi Buds 4 Pro mają unikalne etui zaprojektowane w stylu „kapsuły kosmicznej”, a magnesy w nim utrzymują słuchawki bezpiecznie w miejscu. Można je łatwo wyjmować i wkładać do etui jedną ręką. Miękkie nakładki douszne wykonane z materiału LSR zapewniają, że słuchawki pozostają na swoim miejscu. Nakładki są dostępne w trzech rozmiarach, co pozwala na ich wygodne noszenie. Nowa funkcja Intelligent Fit Monitoring umożliwia użytkownikom znalezienie idealnego dopasowania wkładek. Nowe słuchawki Xiaomi są dostępne w dwóch kolorach: Star Gold i Space Black.

Użytkownicy mogą dostosować ich ustawienia dźwięku za pośrednictwem aplikacji Xiaomi Earbuds. Aplikacja oferuje dostęp do spersonalizowanych funkcji, takich jak tryby ANC, tryby przezroczystości, kierunkowy dźwięk przestrzenny Dimensional Audio3 i łączność z dwoma urządzeniami. Aplikacja jest dostępna do pobrania w Google Play.

Ceny i dostępność w Polsce

  • Xiaomi Buds 4 Pro – 949 PLN

Od 27 lutego do 7 marca 2023 r. słuchawki Xiaomi Buds 4 Pro w kolorze czarnym będą dostępne w zestawie z Xiaomi 13 w cenie smartfonu.

W regularnej sprzedaży będą dostępne od 8 marca.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl