MWC 2023: Xiaomi Watch S1 Pro – ponadczasowa elegancja

MWC 2023: Xiaomi Watch S1 Pro – ponadczasowa elegancja

Xiaomi Watch S1 Pro – najnowszy smartwatch łączy klasyczne wzornictwo eleganckiego zegarka ze współczesną technologią. Zegarek Smart ma nowy wygląd interfejsu.

Xiaomi Watch S1 Pro
Xiaomi Watch S1 Pro

Xiaomi Watch S1 Pro łączy klasyczne wzornictwo eleganckiego zegarka ze współczesną technologią. Starannie wykonany z materiałów najwyższej jakości, smartwatch ma wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,47 cala, obrotową koronę i odporne na zarysowania szafirowe szkło pokrywające ekran.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Xiaomi Watch S1 – styl i szyk dla aktywnych

Jest dostępny w dwóch różnych wariantach kolorystycznych: w srebrnej obudowie z brązowym skórzanym paskiem oraz w czarnej obudowie z czarnym paskiem wykonanym z odpornego polimeru. Użytkownicy mają do wyboru ponad 100 tarcz zegarka. Uniwersalne trzpienie mocujące pozwalają na łatwą wymianę pasków, co zwiększa uniwersalność urządzenia.

Xiaomi Watch S1 Pro ma nowy wygląd interfejsu. Jego zaawansowane możliwości synchronizacji6 eliminują opóźnienia w otrzymywaniu powiadomień z telefonu. Zegarek wyposażono również w funkcję łatwego parowania ze smartfonami Xiaomi7.

Xiaomi Watch S1 Pro śledzi w czasie rzeczywistym informacje dotyczące ponad 100 aktywności sportowych. Dla biegaczy przygotowano 10 programów, wstępnie skonstruowanych tak, aby odpowiadały różnym potrzebom kondycyjnym, w tym kombinacje bieg/chód dla początkujących, treningi ukierunkowane na spalanie tłuszczu lub wytrzymałość, a nawet treningi interwałowe specjalnie dla wzmocnienia serca i płuc. Urządzenie oferuje również szereg funkcji monitorujących dane treningowe i stan zdrowia, obejmujących spalone kalorie, intensywność ćwiczeń, monitorowanie snu, tętno i natlenienie krwi (SpO₂), co pozwala użytkownikom łatwo śledzić codzienne postępy.

Bateria wystarcza na 14 dni, a także szybko się ładuje. 10-minutowe doładowanie zapewni energię na kolejne dwa dni typowego użytkowania. Zegarek jest wyposażony w mocny głośnik, a algorytm redukcji szumów AI pozwala użytkownikom na płynną i wyraźną komunikację podczas połączeń telefonicznych. Xiaomi Watch S1 Pro jest dostarczany z wygodną stacją dokującą do ładowania bezprzewodowego, która jest w stanie naładować urządzenie do 100% w 85 minut.

Ceny i dostępność w Polsce

  • Xiaomi Watch S1 Pro 1499 PLN

Regularna sprzedaż Xiaomi Watch S1 Pro rusza 27 lutego.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl