Creative Outlier Free Pro – odpłyniesz z technologią przewodnictwa kostnego

Creative Outlier Free Pro – odpłyniesz z technologią przewodnictwa kostnego

Creative Technology wchodzi na rynek z nową serią słuchawek bezprzewodowych związanych z technologią przewodnictwa kostnego. Technologia przewodnictwa kostnego została połączona z serią słuchawek Outlier, w której dominuje długa żywotność baterii, wodoszczelność i lekkość zestawów słuchawkowych.

Creative Outlier Free Pro
Creative Outlier Free Pro

Creative wprowadza do sprzedaży dwa zestawy słuchawek bezprzewodowych, Outlier FREE Pro, oraz Outlier FREE. W obu rozwiązaniach za bezprzewodową komunikację odpowiedzialna jest technologia Bluetooth 5.3. Charakterystyczną cechą nowej serii zestawów słuchawkowych jest technologia przesyłu dźwięku. Creative Outlier Free Pro to obecnie zupełna rewolucja w zasobach zestawów słuchawkowych firmy Creative. Mowa tutaj o słuchawkach dedykowanych stricte sportowcom oczekującym od urządzenia odsłuchowego pracy w ekstremalnych warunkach.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
Creative Outlier Free Pro
Creative Outlier Free Pro

Creative od dłuższego czasu wspiera na całym świecie Triathlon i polskich sportowców, którzy ową dyscyplinę uprawiają. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, firma postanowiła skonstruować i wyprodukować zestaw słuchawkowy, który będzie można używać podczas pływania, żeglowania, jazdy na rowerze, biegania w ekstremalnych deszczowych warunkach. Wyróżniającym aspektem modelu Pro jest fakt, że posiada on najwyższy poziom certyfikatu wodoszczelności IPX8, co pozwala używać zestawu słuchawkowego podczas pływania, a nawet płytkiego nurkowania pod wodą.

W zestawie zastosowano odtwarzacz MP3 ze wbudowaną 8gb pamięcią (kompatybilny również z formatami plików FLAC, WAV i APE), na której możemy zapisać nawet 2000 ulubionych utworów w formacie MP3. Zastosowanie wbudowanej pamięci pozwala na odtwarzanie źródła dźwięku pod wodą gdzie zasięg transmisji bezprzewodowej może być zakłócany.

Wykorzystanie technologii przewodnictwa kostnego oparte jest na zjawisku przewodzenia dźwięku za pośrednictwem specjalnych przetworników umieszczonych w słuchawkach, które poprzez wibracje na kościach policzkowych użytkownika przekazują fale dźwiękowe do ucha wewnętrznego. Najważniejszą cechą takiego rozwiązania jest całkowite uwolnienie użytkownika od słuchawek nausznych lub dousznych.

Użytkownicy takiego rozwiązania mają zwiększoną świadomość otaczającego ich świata, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów w biegach, jazdy na rowerze lub innych wymagających kontroli otoczenia. Powyższe rozwiązanie również się przyda osobom, które lubią rozmawiać ze swoimi znajomymi i równocześnie w tle odsłuchiwać swojego ulubionego podcastu. Dzięki zaletom słuchania na otwartym uchu, słuchawki można wykorzystać do zajęć rekreacyjnych, np. takich jak korzystanie z mobilnych aplikacji karaoke.

Test Creative Outlier Pro – słuchawki dla mistrza

Outlier Free Pro posiadają wbudowaną baterię, która na jednym ładowaniu pozwoli na odtwarzanie źródła dźwięku nawet do 10 godzin.  Zaledwie 10 minut ładowania pozwoli na odtwarzanie dźwięku do dwóch godzin. Słuchawki posiadają łączność wielopunktową, która pozwala na korzystanie z 2 urządzeń połączonych przez  Bluetooth 5.3 jednocześnie. W celu zminimalizowania opóźnień audio względem wideo słuchawki oferują tryb niskiego opóźnienia dla materiałów audiowizualnych.

Zestaw zaopatrzono w mikrofon wielokierunkowy z trybem redukcji szumów i obsługą asystentów głosowych. Na pałąku urządzenia znajdują się intuicyjne przyciski sterujące, które odpowiadają za odbieranie rozmów, sterowanie dźwiękiem i innymi ustawieniami. Cała konstrukcja to połączenie stopu tytanu z lekkim silikonem i z efektem pamięci dla wygody długiego użytkowania nawet w ekstremalnych warunkach.

Ceny i dostępność

Creative Outlier Free Pro w promocji nabędziesz za 479 zł  i jest dostępny na Creative.com. Wykorzystaj kod promocyjny OUTLIERFREEPRO

Wkrótce również znajdziesz w dobrych polskich sklepach.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: creative.com/OutlierFreePro – specyfikacja na drugiej stronie

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl