IS-Wireless na MWC 2023 – najnowsze rozwiązania 5G

IS-Wireless na MWC 2023 – najnowsze rozwiązania 5G

IS-Wireless, polski dostawca technologii do budowy sieci piątej generacji zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania 5G oraz przedstawi wyniki współpracy z liderami branży, w tym AMD i VMware, podczas rozpoczynającego się Mobile World Congress (MWC) 2023 w Barcelonie.

VMware na MWC 2023 / IS-Wireless na MWC 2023

Eksperci IS-Wireless podczas jednej z największych konferencji branży telekomunikacyjnej pokażą swoje rozwiązania zarówno do budowy prywatnych, jak i dużych sieci 5G.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

 Prezentując nasze osiągnięcia, podzielimy się m.in. wynikami współpracy z firmami AMD, Supermicro czy VMware. W przypadku AMD uruchomiliśmy oprogramowanie O-DU i O-CU na platformie opartej o procesory AMD EPYC™. Razem z Supermicro opowiemy o testach naszego produktu na ich serwerach, a z VMware pokażemy integrację IS-Wireless O-DU z VMware RIC (Radio Intelligent Controller) – zapowiada Sławomir Pietrzyk, prezes i założyciel IS-Wireless.

MWC 2023 – zwiedzaj z nami

IS-Wireless zaangażuje się w prezentacje i pokazy na stoiskach wystawowych swoich partnerów. Firma pragnie zwrócić uwagę na własne rozwiązania podczas nadchodzącej konferencji.

– Bardzo się cieszymy, że zaprezentujemy nasz wkład w rozwój prawdziwie otwartych sieci 5G. Między innymi dzięki rozwiązaniom IS-Wireless możliwa jest dziś budowa sieci mobilnych z wykorzystaniem szerokiej gamy sprzętu wedle indywidualnych potrzeb naszych klientów, niezależnie  od skali przedsięwzięcia – mówi Sławomir Pietrzyk.

IS-Wireless będzie również na targach w Barcelonie poszukiwać możliwości uruchomienia kolejnych projektów badawczych i komercyjnych.

Współpraca i wymiana pomysłów jest jednym z filarów naszej pracy w IS-Wireless. Będziemy dostępni na miejscu i spotkamy się z obecnymi i potencjalnymi partnerami – mówi Sławomir Pietrzyk.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl