MWC 2023 – zwiedzaj z nami

MWC 2023 – zwiedzaj z nami

Ruszyły targi MWC 2023 (Mobile World Congress 2023) – praktycznie wszyscy znani producenci prezentują tam swoje urządzenia technologiczne.

MWC 2023

Co zobaczymy w tym roku? Kto lubi czytać o nowościach z technologii już mógł zapoznać się z pierwszymi oficjalnymi, lub mniej oficjalnymi oraz tzw. przeciekami produktów, które firmy prezentują podczas targów na naszym portalu.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Redakcja TECHNOSenior, jak co roku postara się w miarę szeroko na portalu zaprezentować nowości, jakie pojawią się podczas tych kilku dni targowych. Mamy na MWC 2023 także swojego wysłannika, który jak obiecuje będzie wszędzie tam, gdzie coś ciekawego się pokaże.

Mobile World Congress 2023, odbywa się w dniach 27 lutego – 2 marca w Barcelonie, gdzie gromadzi się ponad 80 tys. uczestników z całego świata, aby kształtować przyszłość sieci mobilnych podczas debat, pokazów i wystaw.

Nasz wysłannik to sfotografuje i uwieczni na „taśmie filmowej”, więc jak nic nie zawiedzie to polecamy często klikać na adres techno-senior.com/ lub odwiedzać nasz kanał na YouTube, czy TikTok – Zapraszamy.

OnePlus 11 Concept z Active CryoFlux – nową technologię aktywnego chłodzenia, prezentowany jest podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie. OnePlus 11 Concept to doskonały przykład innowacyjności i zaangażowania producenta w poszukiwanie nowych sposobów na zapewnianie użytkownikom szybkiej i płynnej pracy. Więcej na temat urządzenia przeczytacie: Tutaj . Na targach też mogliśmy obejrzeć najnowszy tablet.

 

AVM na MWC 2023 – nowe urządzenia FRITZ dla łączy światłowodowych i DSL z Wi-Fi 7, dla trójzakresowej sieci Mesh, 5G i inteligentnego domu Smart Home. Zapraszamy do relacji: AVM na MWC 2023 – spod znaku FRITZ! dla Internetu przyszłości

ThinkPhone by Motorola to połączenie innowacyjności Motorola oraz dorobku Lenovo w zakresie rozwiązań zabezpieczających dla firm. Lenovo świętuje 30. rocznicę ThinkPada — marki notebooków, które rozwiązują problemy klientów dzięki innowacyjnym technologiom, budzącej zaufanie jakości i praktycznemu wzornictwu.  Więcej na ten temat pisaliśmy w wątku: CES 2023: Lenovo ThinkPhone by Motorola – smartfon dla firm .

No i nie zapomnijmy o samym Lenovo: Lenovo na MWC 2023 – rozwiązania PC i odświeżenie portfolio ThinkPad

 

Odwiedziny na stoisku Xiaomi i niezastąpiony Cyberdog u Xiaomi Polska. Nie zapomnijmy też o premierze nowej serii Xiaomi 13 : MWC 2023: Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro – prosto z Barcelony odkrywamy dla Was i innych urządzeń:

Telefony w wodzie, lodzie i piasku – to stoisko uleFone

Szybkie selfie z ZTE z obiektwu, którego nie widać

Kilka POCO – i  mega słuchawki, których u nas nie ma 🥹

OHealth H1 oraz MariSiliconY  oraz OPPO Air Glass – Chyba nawet mi do twarzy w tych nowych Oppo okularach 🙂

 

TCL podczas MWC w Barcelonie zapowiada ulepszoną serię smartfonów TCL 40: TCL 40R 5G, TCL 40 SE, TCL 408, TCL 406, TCL 405 i TCL 403 4G oraz nowe modele tabletów – czytaj też: MWC 2023 – smartfony TCL 40 oraz nowe modele tabletów. Bardzo urzekły nas urządzenia z serii NextPaper: TCL na MWC 2023: TCL TAB 11 i TCL NXTPAPER 11

Huawei z Google czyli Honor 🙃. Trochę żal, że nie ma go u nas 🤔

 

Pojawiły się też składane ekrany od Samsunga, w różnych konfiguracjach:

A tutaj krótka wizyta na stoisku Maxcom – Maxcom na MWC 2023 – (R)ewolucja w telefonach senioralnych

oraz CAT –MWC 2023: Cat S75 – smartfon z komunikacją satelitarną

i MyScreen PROTECTOR:

Nie udało nam się zajrzeć na kilka stoisk nad czym bardzo ubolewamy, ale czasu było niestety niewiele. Warto jednak zajrzeć jeszcze do kliku artykułów:

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl