TCL na MWC 2023: TCL TAB 11 i TCL NXTPAPER 11

TCL na MWC 2023: TCL TAB 11 i TCL NXTPAPER 11

Firma TCL ogłosiła na MWC rozszerzenie swojego portfolio tabletów o nowe urządzenia NXTPAPER 11, TCL TAB 11 wraz z ulepszoną technologią TCL NXTPAPER 2.0.

TCL TAB 11 i TCL NXTPAPER 11

Doceniając ogromny sukces, jaki odniosła na rynku seria tabletów TCL z funkcjami oczekiwanymi przez naszych klientów, w tym roku proponujemy kolejne, ulepszone modele zapewniające jeszcze większą wydajność i satysfakcję z ich używania” – powiedział Stefan Streit, Chief Marketing Officer w TCL Communication – „TCL jest liderem w zakresie innowacyjności w technologii wyświetlania i bezustannie angażuje się w działania na rzecz ochrony wzroku, oferując niezrównaną jakość obrazu oraz produktywność”.

TCL NXTPAPER 2.0 – bezkompromisowa jasność i pełna ochrona wzroku

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Wraz z wydłużaniem się średniego dziennego czasu korzystania z urządzeń mobilnych, firma TCL w 2021 roku opracowała technologię NXTPAPER, aby zapewnić użytkownikom możliwość pracy i rozrywki bez uszczerbku dla wzroku. Dzięki przełomowemu oprogramowaniu i odpowiednim podzespołom, TCL NXTPAPER 2.0 jest do 150% jaśniejszy od poprzedniej wersji. Dzięki olśniewającej jasności na poziomie 500 nitów użytkownicy mogą cieszyć się krystalicznym obrazem nawet w najjaśniejszym słońcu. Udało się to osiągnąć dzięki znacznej (przekraczającej wymagania TUV) redukcji niebieskiego światła, a wszystko to przy zachowaniu realistycznych kolorów i głębokiego kontrastu wyświetlanego obrazu.

Test TCL 20 Pro 5G – ciągle mnie zaskakiwał na plus

Zastosowanie ulepszonej technologii TCL NXTPAPER 2.0 powoduje, że urządzenia TCL NXTPAPER są teraz jeszcze przyjemniejsze w użyciu, szczególnie w jasnym świetle – jest to możliwe dzięki zastosowaniu wielowarstwowej powłoki ekranu, która skutecznie rozprasza światło. Ponadto zintegrowany czujnik światła automatycznie dostosowuje temperaturę barwową, dodatkowo chroniąc wzrok podczas długotrwałego użytkowania.

TCL NXTPAPER 2.0, NXTPAPER 11 i TCL TAB 11

TCL NXTPAPER 11 – olśniewający ekran, który chroni Twój wzrok

Korzystając z technologii NXTPAPER 2.0, nowy tablet TCL NXTPAPER 11 zapewnia komfort oglądania w każdych warunkach i pod każdym kątem. Jego 11-calowy wyświetlacz 2K zapewnia najwyższą jakość obrazu, dodatkowo udoskonaloną przez AI Boost.

Dzięki licznym funkcjom zwiększającym produktywność, TCL NXTPAPER 11 pomaga zrównoważyć czas przeznaczony na pracę i rozrywkę. Prowadź rozmowy wideo za pomocą szerokokątnego obiektywu 8-megapikselowego. Cztery głośniki i dwa mikrofony gwarantują najczystszy dźwięk. Prosty interfejs użytkownika TCL ułatwia wielozadaniowość — wystarczy użyć podzielonego ekranu lub funkcji pływającego okna, aby uzyskać wrażenie korzystania z dwóch ekranów.

Wszyscy ci, którzy przedkładają twarde okładki i notebooki nad e-czytniki, z pewnością będą zadowoleni z TCL NXTPAPER 11. Powłoka wyświetlacza wykonana z materiału nanochemicznego oraz Rysik T-pen o niskim opóźnieniu z 4096 poziomami czułości nacisku zapewniają realistyczne wrażenie robienia notatek zwykłym długopisem czy rysowania. W połączeniu z dostępnym w urządzeniu NXTPAPER 11 trybem czytania, który naśladuje efekt skali szarości papierowej książki, tablet zachwyci zarówno tradycjonalistów, jak i entuzjastów technologii.

Potężna bateria o pojemności 8000 mAh zapewni urządzeniu odpowiednią dawkę energii. A jeśli masz inne urządzenia, którym właśnie jej zabrakło, ładowanie zwrotne, w które wyposażony jest tablet NXTPAPER 11, z pewnością temu zaradzi.

MWC 2023 – smartfony TCL 40 oraz nowe modele tabletów

TCL TAB 11 – domowa rozrywka w wersji kinowej

Niezależnie od tego, czy właśnie robisz sobie zasłużoną przerwę w nauce, czy może odpoczywasz po męczącym dniu w pracy, ciesz się rozrywką dzięki wyraźnemu 11-calowemu wyświetlaczowi 5:3 2K TCL TAB 11. Tablet zapewnia kinowe wrażenia z wyraźnymi detalami i całym bogactwem kolorów, a wszystko to w niższej cenie w porównaniu z poprzednikiem.

Dzięki stosunkowi ekranu do obudowy wynoszącemu 85% i technologii NXTVISION, TCL TAB 11 zapewnia wspaniałą jakość obrazu z podwyższoną redukcją niebieskiego światła.

Wyposażony w 4 GB pamięci RAM i obsługiwany przez maksymalnie 128 GB pamięci zoptymalizowanej pod kątem wydajności, TCL TAB 11 nadąża za Twoją kreatywnością. Twórz dzieła sztuki za pomocą responsywnego rysika T-pen o niskim opóźnieniu, który również oferuje 4096 poziomów czułości, aby ożywić Twoje projekty. Potężna bateria 8000 mAh zapewni odpowiedni poziom energii w urządzeniu – ładowanie zwrotne masz w cenie, gdyby inne urządzenia potrzebowały doładowania.

TCL TAB 11 będzie oferowany w wersjach Wi-Fi oraz LTE. 

  • TCL NXTPAPER 11: od 249 EUR – w wybranych krajach europejskich będzie dostępny w maju
  • TCL TAB 11: od 199 EUR (wersja LTE od 209 USD) – dostępny w wybranych krajach europejskich

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl