Milan Design Week 2023: TCL z wizją tworzenia technologii

Milan Design Week 2023 – TCL na swojej wystawie „Elements – TCL Green Horizon” zaprezentuje zupełnie nową gamę produktów przeznaczonych na rok 2023, w tym telewizory Mini LED QLED, urządzenia gospodarstwa domowego oraz urządzenia koncepcyjne.

Elements - TCL Green Horizon - Milan Design Week

TCL, jeden z dominujących graczy w globalnej branży telewizyjnej i wiodąca marka elektroniki użytkowej, po raz pierwszy weźmie udział w znanym wydarzeniu Milan Design Week w Mediolanie, gdzie zaprezentuje swoją ekskluzywną wystawę “ELEMENTS – TCL Green Horizon“.

Test TCL MoveAudio S600 – słuchawki TWS premium

Zgodnie z hasłem przewodnim „Inspire Greatness”, TCL przedstawi swoją wizję tworzenia technologii, która pomaga tworzyć lepszą przyszłość, łączyć ludzi i inspirować ich do ciągłego dążenia do wielkości – również poprzez wyjątkowe, estetyczne wzornictwo, intuicyjne działanie i zrównoważoną, ekologiczną produkcję.

Zapraszamy na pasjonującą przygodę, która pozwoli zrozumieć, dlaczego natura zawsze była i jest dla nas najważniejszym źródłem inspiracji, kreatywności i innowacji. Odwiedzający wystawę będą mogli doświadczyć piękna wyjątkowych dzieł sztuki, interaktywnych pokazów oraz poznać innowacyjne produkty, które pozwolą wyobrazić sobie niedaleką przyszłość, w której natura i technologia harmonijnie współistnieją.

Jesteśmy podekscytowani i dumni, że po raz pierwszy możemy uczestniczyć w wydarzeniu Milan Design Week. Ta ekskluzywna wystawa ilustruje naszą filozofię skoncentrowaną na wzornictwie oraz jest wyrazem zaangażowania w pracę na rzecz naszych klientów, a także wspieranie działań mających pozytywny wpływ na osiągnięcie zrównoważonego przemysłu.” – powiedział Frédéric Langin, Chief Commercial Officer w TCL Europe.

Podczas Milan Design Week odwiedzający będą mogli zapoznać się z zupełnie nową gamą produktów 2023 TCL Europe, w tym nowymi telewizorami Mini LED i QLED Smart TV, urządzeniami AGD oraz nowymi urządzeniami koncepcyjnymi.

TCL będzie obecny na Milan Design Week w dniach: 17-23 kwietnia 2023 r.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: