Getac B360 i B360 Pro – niezawodny, przenośny, bezpieczny

Notebooki nowej generacji Getac B360, Getac B360 Pro są wyposażone w szeroką gamę udoskonaleń i ulepszeń, dzięki którym trudne zadania stają się proste, nawet w bardzo wymagających warunkach środowiskowych.

B360 i B360 Pro nowej generacji są wyposażone w wydajne procesory Intel Core i5/i7 generacji 12.,wraz z opcjonalnym kontrolerem graficznym NVIDIA GeForce, zapewniając do 2,8 raza wyższą wydajność w porównaniu z poprzednią generacją.1

  • Oba urządzenia oferują Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 oraz opcjonalnie 4G LTE i 5G sub-6, zapewniając wygodną łączność dla pracowników zdalnych.
  • Nowy B360 został zaprojektowany z myślą o wymagających klientach pracujących w terenie, takich branż jak bezpieczeństwo publiczne, usługi komunalne, produkcja, energetyka i gazownictwa z kolei nowy B360 Pro idealnie nadaje się dla profesjonalistów zajmujących się obronnością.

Getac B360

Firma Getac ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek w pełni wytrzymałych laptopów B360 i B360 Pro nowej generacji, zapewniających wyjątkową łączność, niezawodność i wydajność obliczeniową profesjonalistom pracującym każdego dnia w wymagających środowiskach.

Reklamy

Test Xiaomi Redmi Pad – tablet do codziennego użytku

Ulepszona specyfikacja zapewniająca doskonałą wydajność

Notebooki nowej generacji B360 i B360 pro są wyposażone w szeroką gamę udoskonaleń i ulepszeń, dzięki którym trudne zadania stają się proste, nawet w bardzo wymagających warunkach środowiskowych.

Kluczowe funkcje obejmują ulepszony procesor Intel Core i5/i7 generacji 12 ze zintegrowaną grafiką Intel Iris Xe, zapewniający niezwykłą wydajność, szybkość reakcji i bogatą grafikę. Dysk SSD PCIe NVMe o pojemności 256 GB w standardzie (z opcją do 4 TB) zapewnia wystarczającą ilość miejsca, a 13,3-calowy wyświetlacz FHD LumiBond® z technologią Getac Sunlight Readable (1400 nitów) i pojemnościowy ekran dotykowy pomagają utrzymać produktywność przez całą dobę.

B360 Pro zawiera rozwiązania jeszcze bardziej zaawansowane, dzięki opcjonalnemu oddzielnemu kontrolerowi graficznemu NVIDIA GeForce GTX1650 4 GB oraz opcjonalnej wnęce na nośniki, w której w zależności od potrzeb można umieścić trzeci dysk SSD SATA (o pojemności do 6 TB), trzecią baterię lub napęd DVD.

Test Lenovo Tab P11 Pro 2. gen – dla pracy i rozrywki

W praktyce sprawia to, że złożone zadania, takie jak np. monitorowanie wydajności i kontrola jakości w przemyśle wytwórczym, są szybsze, łatwiejsze i bardziej niezawodne. Specjaliści ds. bezpieczeństwa publicznego i obrony mogą wykorzystać możliwości szybkiej analizy za pomocą B360 i B360 Pro do zwiększenia świadomości co do aktualnej sytuacji i udostępniania danych zarówno w górę, jak i w dół łańcucha dowodzenia.

Łączność mobilna

Zarówno nowy B360, jak i B360 Pro oferują również rozbudowane opcje łączności, zapewniając połączenie użytkownikom nawet w odległych lub odizolowanych środowiskach. Obejmują one Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax i Bluetooth 5.3 w standardzie, a także opcjonalnie 4G LTE lub 5G Sub-6 ze zintegrowanym GPS.

Wysoki poziom łączności odgrywa coraz ważniejszą rolę w codziennych działaniach wielu profesjonalistów pracujących w terenie. Na przykład inżynierowie obsługujący instalacje gazowe, uczestniczący w wezwaniach, muszą niezawodnie łączyć się z bazą danych i aplikacjami bezpośrednio z domów klientów, niezależnie od tego, gdzie się znajdują, tak aby zapewnić oczekiwany wysoki poziom usług.

Podobnie pracownicy służb utrzymania ruchu wykonujący konserwację różnego rodzaju instalacji, często muszą uzyskiwać dokumentację i schematy, generować zamówienia części zamiennych, sprawdzać ich zapasy magazynowe, a nawet koordynować działania ze współpracownikami za pośrednictwem czatu wideo na żywo, aby szybko rozwiązywać problemy na miejscu.

Maksymalna produktywność w terenie

Nowe modele B360 i B360 Pro zapewniają jeszcze większą wszechstronność w terenie w porównaniu z poprzednimi modelami. Nowe funkcje obejmują ulepszony port USB 3.2, port ThunderboltTM 4 Type-C, ulepszony port HDMI 2.0, a także dodatkowe gniazdo karty mini-SIM. Oba urządzenia są również wyposażone w dwie baterie, które można wymieniać podczas pracy, a B360 Pro ma opcję zainstalowania trzeciej baterii.

Funkcje te zostały zaprojektowane, aby pomóc dużym zespołom usług terenowych w utrzymaniu poziomu produktywności przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, umożliwiając im łączenie się z szeroką gamą starszej infrastruktury bez potrzeby stosowania zewnętrznych adapterów. Standardowe wyposażenie w wiele akumulatorów (z możliwością wymiany podczas pracy) pomaga również uniknąć straty czasu, gdy inni członkowie zespołu muszą czekać na naładowanie urządzeń w trakcie zmiany.

Niezawodny, przenośny, bezpieczny

 Podobnie jak wszystkie urządzenia Getac, nowe modele B360 i B360 Pro zostały zbudowane od podstaw z myślą o doskonałej niezawodności w terenie. Oba urządzenia posiadają certyfikaty MIL-STD-810H, MIL-STD-461G i IP66, a także odporność na upadki z wysokości do 6 stóp (1,8 m).

Test Samsung Galaxy Tab S8 11’’ 5G – jakość na każdym kroku

Pomimo tak solidnej konstrukcji ważą imponująco mało: 2,32 kg. Ich kompaktowa obudowa oznacza również, że można je łatwo przenosić pieszo w terenie lub zadokować/przechowywać w schowku podczas podróży w pojeździe.

Dodatkowo oba urządzenia posiadają liczne zaawansowane funkcje ochrony danych. Obejmują one szereg opcji uwierzytelniania wieloskładnikowego (kamera internetowa Windows Hello, HF RFID, czytniki kart inteligentnych i czytniki linii papilarnych), opcjonalne oprogramowanie Absolute Persistence oraz wymienialną przez użytkownika pamięć masową PCIe NVMe SSD, która zapewnia stałą ochronę poufnych danych.

Dostępne jako kompleksowe, wytrzymałe rozwiązanie Getac Select

 B360 i B360 Pro nowej generacji są dostępne jako część kompleksowego rozwiązania Getac Select®, które obejmuje cały sprzęt, oprogramowanie, akcesoria i urządzenia peryferyjne potrzebne do rozwiązania szeregu specyficznych wyzwań branżowych od razu po wyjęciu urządzenia z pudełka. Dostępny jes również duży wybór bezpiecznych stacji dokujących do zastosowania w biurach i pojazdach, a także opracowane przez Getac dedykowane oprogramowanie Driving Safety Utility, Device Monitoring System i VGPS Utility.

Oba urządzenia są również objęte wiodącą w branży 3-letnią gwarancją Getac Bumper-to-Bumper, obejmującą w standardzie również ochronę przed przypadkowym uszkodzeniem, co zapewnia spokojne użytkowanie.

Następna generacja naszych urządzeń B360 i B360 Pro została zaprojektowana, aby pomóc klientom osiągnąć jeszcze wyższy poziom produktywności ich pracowników, zarówno w terenie, jak i poza nim” — mówi Rick Hwang, prezes Getac Technology Corporation.

Połączenie w pełni wytrzymałej konstrukcji, potężnych specyfikacji, rozbudowanej łączności i kompaktowej obudowy pomaga zapewnić wykonanie trudnych zadań za pierwszym razem, niezależnie od sytuacji, lokalizacji czy warunków pogodowych”.

Dostępność

Nowe modele B360 i B360 Pro będą dostępne w kwietniu. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.getac.com

1Według testów wydajności Getac Cinebench R20 porównujących B360G2 z procesorem Intel Core i7 12. generacji z B360G1 z procesorem Intel Core i7 10. generacji.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]