Serwisant 24 za 15 zł dla klientów Orange na abo

Serwisant 24 – jak to działa i w czym fachowcy mogą Ci pomóc? Wystarczy zadzwonić pod całodobowy numer centrum pomocy, opisać awarię, pozwolić Orange zająć się tym za nas i czekać spokojnie na przyjazd fachowca.

Serwisant 24

Zdarzyło Ci się kiedyś, że nagle w gniazdku nie było prądu albo zrobiło się zimno, bo przestał grzać piec gazowy? A może laptop odmówił współpracy w najważniejszym momencie, telewizor zepsuł się w trakcie ulubionego filmu lub lodówka przestała chłodzić?

Test vivo X90 Pro – robienie foto i wideo to przyjemność

Reklamy

Z pomocą przychodzi Serwisant 24. To nowa usługa, obejmująca pomoc fachowców – oferowana klientom Orange, którzy mają ofertę na abonament.

Jak to działa?

Wystarczy zadzwonić pod całodobowy numer centrum pomocy, opisać awarię, pozwolić Orange zająć się tym za nas i czekać spokojnie na przyjazd fachowca.

Dzięki usłudze Serwisant 24 można skorzystać z usług 8 specjalizacji:

  • elektryka (w razie awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej);
  • hydraulika (przy problemach instalacji: wodnej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania);
  • ślusarza (w razie blokady drzwi zewnętrznych; usługa świadczona w formie refundacji kosztów);
  • szklarza (na wypadek uszkodzenia szyb w oknach lub drzwiach zewnętrznych);
  • technika urządzeń grzewczych i gazowych (przy awarii wewnętrznej instalacji gazowej lub awarii urządzenia grzewczego i gazowego);
  • technika urządzeń klimatyzacyjnych (w razie awarii instalacji klimatyzacyjnej);
  • serwisanta RTV/AGD;
  • informatyka (awaria sprzętu PC lub oprogramowania)

Serwisant 24 oferuje również: całodobową infolinię, dzięki której zyskasz dostęp do sprawdzonych fachowców na terenie całego kraju i pomoc w przypadku nieoczekiwanych awarii. W godzinę zostanie umówiony termin wizyty, który możesz ustalić w dogodnym dla siebie czasie.

Recenzja Feegar CigaRear – użyteczny gadżet dla kierowców

Kiedy możesz skorzystać z usługi Serwisant 24?

Z usług serwisanta możesz skorzystać 3 razy w trakcie 12 miesięcy trwania umowy z Orange. Operator pokryje koszty każdej z nich do kwoty maksymalnie 1500 zł, w tym: koszty dojazdu specjalisty, diagnozy, robocizny oraz części lub materiałów użytych do naprawy.

Jeśli serwisant nie przyjechał w ustalonym czasie, możesz zorganizować naprawę we własnym zakresie. Orange zwróci Ci pieniądze na podstawie imiennych rachunków/faktur (do wysokości kosztów, nie wyższych niż przysługujący limit).

Usługę Serwisant 24 mogą aktywować nowi użytkownicy lub przedłużający umowę Orange Love lub na abonament komórkowy. Koszt miesięczny usługi to tylko 15 zł. Umowa lojalnościowa jest na 24 miesiące.

Zamów fachowca i uratuj domowy sprzęt! Szczegóły oferty znajdziesz w regulaminie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]