VISION+ Mobile PhotoAwards 2023 – konkurs fotograficzny

VISION+ Mobile PhotoAwards 2023 – organizatorzy (vivo z ZEISS) pragną zachęcić użytkowników do wspólnego tworzenia i uwieczniania emocji przy pomocy smartfonów vivo. 

Mobile PhotoAwards 2023 - konkurs fotograficzny

vivo razem z ZEISS – globalnym partnerem i liderem fotografii – ogłasza konkurs fotograficzny Vision+ Mobile PhotoAwards 2023. Organizatorzy pragną zachęcić użytkowników do wspólnego tworzenia i uwieczniania emocji przy pomocy smartfonów vivo. Zgłoszenia od wszystkich miłośników fotografii – zarówno profesjonalistów jak i amatorów – będą zbierane do 8 maja 2023 roku.

Test vivo X90 Pro – robienie foto i wideo to przyjemność

Reklamy

Innowacje w obrazowaniu mobilnym

Najwyższy standard mobilnej fotografii oraz technologiczne innowacje nieustannie dowodzą, że marka vivo dąży do zapewnienia swoim klientom idealnych wręcz wrażeń podczas rejestrowania obrazu. Idealnym przykładem są smartfony z serii X, które dzięki połączeniu świetnej specyfikacji z kinematograficznymi trybami fotografowania zaprojektowanymi wspólnie z ZEISS zapewniają użytkownikom najwyższy standard w kategorii urządzeń mobilnych.

Konkurs dedykowany użytkownikom smartfonów vivo jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie konsumentów fotografią mobilną i stanowi doskonałą okazję do rozwijania swoich pasji. VISION+ organizowany od 2020 roku cieszy się dużą popularnością na całym świecie, gromadząc w pierwszej edycji 135 tysięcy uczestników z 9 krajów, zaś w zeszłorocznej – 380 tysięcy z ponad 40 krajów.

 Jurorzy tegorocznej edycji Mobile PhotoAwards

Z uwagi na różnorodność zgłaszanych prac, w jury tegorocznej edycji zasiądzie aż pięcioro uznanych fotografów z całego świata. Eksperci ocenią prace zgłoszone w ramach sześciu dostępnych kategorii, tj.: Portret, Seria Zdjęć, Krajobraz, Ruch, Noc i Reportaż. Zróżnicowana tematyka pozwoli uczestnikom puścić wodzę fantazji i uwolnić ukryty potencjał twórczy przy użyciu zaawansowanych technologicznie smartfonów vivo.

Test vivo X80 Pro – kamerofon na idealne ujęcia

Spośród wszystkich zgłoszeń wyłonieni zostaną zwycięzcy oraz wyróżnieni w każdej kategorii konkursu. Co więcej, spośród zwycięzców poszczególnych kategorii, jury wybierze dodatkowo „Najlepsze Zdjęcie Roku”. Aby zachęcić większą liczbę twórców, w tegorocznej edycji wprowadzono także dwie dodatkowe nagrody między innymi „ZEISS Profesional Imaging Award”.

 VISION+ Mobile PhotoAwards: Weź telefon i uwiecznij wyjątkowe chwile

Innowacje w dziedzinie fotografii nieustannie ewoluują. Dzięki nieustannemu zaangażowaniu liderów fotografii mobilnej oraz nieustającej pasji zarówno producentów sprzętu jak i twórców, możliwe jest uchwycenie i zachowanie piękna ulotnych chwil.

W myśl głównej idei konkursu „póki życie trwa, weź swój telefon i uwiecznij wyjątkowe chwile” – vivo chce inspirować użytkowników do czerpania radości z robienia zdjęć i dzielenia się wspólną pasją. Marka pozwala także odkrywać wspaniałą twórczość, wspierając takie wydarzenia jak Międzynarodowy Festiwal Fotografii Jimei x Arles, gdzie zaprezentowano wyjątkowo ujęcia i historie, które się za nimi kryją.

W przyszłości vivo planuje kontynuować prace nad rozwojem fotografii mobilnej i produkcji profesjonalnego sprzętu, aby coraz więcej osób mogło cieszyć się wspaniałą jakością obrazu.

Test vivo Y76 5G – na codzienne korzystanie ze smartfona

Weź udział

Przesyłanie prac konkursowych do VISION+ Mobile PhotoAwards 2023 jest możliwe do 8 maja 2023 roku. Uczestnicy mogą się zgłaszać za pośrednictwem wysłanego mailem formularza wraz z załączoną pracą konkursową. Formularz konkursowy jest dostępny na międzynarodowej stronie VISION+. O dalszych krokach uczestnicy będą informowani na bieżąco.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: visionplus.vivo.com

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]