Lethe – latarka czołowa z czujnikiem ruchu

To niepozorne urządzenie może przydać się w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Premiera w Biedronce: Latarka czołowa z czujnikiem ruchu marki Lethe

Lethe - latarka czołowa

To niepozorne urządzenie może przydać się w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Latarka czołowa z czujnikiem ruchu marki Lethe może okazać się przydatna nie tylko dla miłośników sportów, tj. sporty zimowe, bieganie czy jazda na rowerze, ale również dla pracowników drogowych, służb publicznych, mechaników samochodowych, a nawet wędkarzy. To po prostu uniwersalny produkt do użycia wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Stosunkowa dobra cena 34,99 zł za sztukę zachęca do zakupu, który możliwy będzie już od tego czwartku – 9 marca.

Test myPhone Halo A – prosty telefon dla każdego

Latarka od marki Lethe wyposażona została w wytrzymały akumulator 1200 mAh. Ładowana jest przy użyciu przewodu ze złączem USB-C, który dołączony jest do zestawu. Produkt ten używany jest w formie opaski, zakładanej na głowę, możliwa więc jest jego indywidualna regulacja. Kąt świecenia urządzenia to aż 230 stopni. W latarce od marki Lethe znajduje się 40 diod COB (centralne) oraz 1 dioda XPE (boczna). Urządzenie posiada 5 trybów świecenia:

  • frontowy pasek LED, silny strumień światła (350 lm)
  • frontowy pasek LED, średni strumień światła (150 lm)
  • lampka boczna, silny strumień światła (150 lm)
  • lampka boczna, średni strumień światła (60 lm)
  • tryb stroboskopowy

Możliwy jest również tryb aktywacji czujnika ruchu poprzez włączenie frontowego lub bocznego oświetlenia i krótkie przytrzymanie przycisku czujnika ruchu. Kiedy dioda stanu zaświeci się na czerwono-zielono, wystarczy poruszać dłonią w odległości około 10 cm od czujnika i w ten sposób włączając i wyłączając światło latarki. Produkt posiada stopień ochrony IPX4, co pozwala na krótkotrwałą ekspozycję na krople wody. Sprawdzi się więc podczas np. lekkiego deszczu.

Lethe - latarka czołowa

Produkt przeszedł pozytywną weryfikację trwałości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej DEKRA, uzyskując certyfikat. Produkt od marki Lethe, dostępny będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 34,99 zł za sztukę.

Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 9 marca br. aż do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: