Xiaomi TV seria A2 – centrum domowego życia

Xiaomi prezentuje cztery nowe modele telewizorów Smart TV – od 32 do 55 cali czystej rozrywki i funkcjonalności.Oto seria A2 – najnowsza propozycja dla inteligentnego domu i wymagającego użytkownika – wysoka jakość i wszechstronność, przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Xiaomi TV

Dziś telewizor jest telewizorem tylko z nazwy. Coraz częściej na naszych ekranach goszczą treści z internetu i innych urządzeń. Xiaomi idzie krok dalej, TV ma nie tylko wyświetlać świetny obraz, ale otwierać przed nami nowe możliwości i pomagać w codziennych czynnościach. Oto seria A2 – najnowsza propozycja dla inteligentnego domu i wymagającego użytkownika – wysoka jakość i wszechstronność, przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Test Xiaomi 12T Pro – czy warto zakupić ten model?

Centrum domowego życia

Wszystkie telewizory Xiaomi z nowej serii A2 pełnią funkcję centrum inteligentnego domu. Dzięki wbudowanemu asystentowi Google¹ umożliwiają sprawne, zdalne sterowanie głosowe innymi podłączonymi urządzeniami Smart Home / AIoT, takimi jak np. automatyczny odkurzacz czy oczyszczacz powietrza.

System operacyjny Android TV 11 w serii Xiaomi A2 oferuje m.in. natychmiastowy dostęp do filmów i programów w ulubionych serwisach, takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy YouTube, oraz do tysięcy innych aplikacji, które można znaleźć w sklepie Google Play. Co więcej, dzięki wbudowanemu multimedialnemu interfejsowi Google Chromecast, użytkownicy mogą na dużym ekranie oglądać zdjęcia, wideo czy gry ze swoich smartfonów, tabletów lub laptopów, wygodnie łącząc te urządzenia bezprzewodowo z telewizorem.

Xiaomi TV

Nowa jakość – pilot Bluetooth 360°

Koniec z szukaniem miejsca, w którym pilot do TV ma zasięg. Teraz pracuje on pod każdym kątem i z większej odległości dzięki standardowi Bluetooth. Nie musimy więc celować nim prosto w odbiornik by zmienić kanał, ściszyć dźwięk czy wybrać inne źródło obrazu. Specjalne klawisze pilota ułatwiają szybkie włączenie serwisów Netflix i YouTube, podobnie asystenta Google wywołamy osobnym przyciskiem.

Test Xiaomi Redmi Pad – tablet do codziennego użytku

Xiaomi LED TV A2 43’’, 50’’, 55”

Trzon oferty nowej serii telewizorów w Polsce stanowią trzy modele, różniące się od siebie przekątną ekranu – 43, 50 i 55 cali. Każdy z nich ma najwyższej jakości wyświetlacz 4K Ultra-High Definition z obsługą formatów Dolby Vision i HDR10 oraz rozszerzoną paletą barw. Zapewnia to wciągające wrażenia w trakcie oglądania. Dzięki bardzo szerokiemu kątowi widzenia 178°, użytkownicy mogą wygodnie oglądać treści na ekranie z dowolnego miejsca na kanapie – obraz pozostaje jasny i czytelny, także gdy patrzymy z boku.

Każdy z tych trzech telewizorów serii A2 oferuje również dźwięk przestrzenny wysokiej jakości, zgodny z cyfrowymi standardami Dolby Audio i DTS-HD. Dolby Audio świetnie sprawdza się przy ścieżkach audio w filmach z serwisów streamingach. DTS-HD zapewnia wielokanałowe przesyłanie danych, przez co dźwięk przestrzenny odtwarzany jest bez strat, co docenią miłośnicy kina domowego i odtwarzaczy płyt Blu-ray. Naturalnie wszystkie trzy telewizory dysponują pełnym zestawem łącz: USB, trzy wejścia HDMI, Ethernet (LAN), Wi-Fi, Bluetooth.

Xiaomi TV

Xiaomi LED TV A2 32″

Uzupełnieniem linii A2 w Polsce jest kompaktowy model Xiaomi LED TV A2 32″. Idealnie pasuje do nowoczesnego gospodarstwa domowego, zapewniając niesamowite wrażenia z rozrywki w zaciszu własnego mieszkania. Ten niewielki odbiornik Smart TV, stojący na podwójnych podstawkach, doskonale nadaje się do kuchni, sypialni lub dziecięcego pokoju. Wyświetlacz o bardzo smukłych – niemal niewidocznych – ramkach, ma rozdzielczość HD (1366×768, 60 Hz). Boczne krawędzie ekranu telewizora pokrywa elegancka metalowa obudowa, wykonana z jednego elementu.

Urządzenie ma wbudowany tuner DVB-T2 do odbioru bezpłatnych kanałów telewizji naziemnej oraz wszystkie popularne interfejsy, takie jak dwa złącza HDMI, USB, Wi-Fi, Ethernet (LAN). Mimo kompaktowej konstrukcji Xiaomi LED TV A2 32” zapewnia przestrzenny dźwięk o świetnej jakości – dwa wbudowane głośniki stereo, o mocy po 10 W każdy, są zgodne z popularnymi formatami dźwięku przestrzennego Dolby Audio i DTS Virtual:X.

Ceny i dostępność telewizorów w Polsce

  • Xiaomi LED TV A2 55 – cena rekomendowana: 2599 zł.
  • Xiaomi LED TV A2 50 – cena rekomendowana: 2299 zł.
  • Xiaomi LED TV A2 43– cena rekomendowana: 1799 zł.
  • Xiaomi LED TV A2 32 – cena rekomendowana: 1199 zł.

Urządzenia będą dostępne w sprzedaży w salonach Xiaomi Store, online na https://mi-home.pl, mimarkt.pl i mi-store.pl oraz u partnerów rynkowych: Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, Techwish i X-Kom. Dostępność i ceny w poszczególnych kanałach mogą się różnić.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: