HBO Max po 1 roku

HBO Max – najnowsze dane, jakie filmy i seriale były najpopularniejsze w pierwszym roku istnienia platformy streamingowej koncernu WarnerMedia w Polsce.

HBO Max

HBO Max oferuje użytkownikom seriale, filmy i inne produkcje takich znanych marek, jak m.in.: Warner Bros, czy HBO. Fani historii o superbohaterach z pewnością docenią treści od DC, a najmłodsi – Cartoon Network.

Co więcej, serwis oferuje użytkownikom dostęp do nowych funkcji, takich jak: możliwość stworzenia do pięciu spersonalizowanych profili (dzięki czemu korzystanie z serwisu będzie bardziej dostosowane do preferencji każdego z domowników), brak limitu liczby urządzeń na których można korzystać z jednego konta, opcja oglądania trzech różnych streamów jednocześnie, dźwięk przestrzenny 5.1, Dolby Atmos oraz możliwość oglądania wybranych tytułów w jakości 4K.

DC Universe udowodniło swoja potegę, z dwoma tytułami na liście najpopularniejszych filmów: “Batman” i “Black Adam”. Oryginalny film biograficzny: “Elvis” również ląduje na miejscu w zestawieniu. Z drugiej strony, o pierwsze miejsce toczyła się zacięta walka między dwoma debiutantami: “House of the Dragon” i “The Last of Us”.

źródło; JustWatch

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: