Orange ABO – elastyczne raty i telewizja mobilna

Dotychczas klienci Orange, nabywający smartfony czy sprzęty elektroniczne, mogli korzystać z opcji 24 lub 36 comiesięcznych rat. Od 13 marca tych możliwości jest więcej. Wygodne raty – dowolna ilość i 0%

Orange ABO

Orange Polska zmienia system ratalny przy zakupie urządzeń. Od teraz samemu będzie można wybrać okres, na jaki chcemy rozłożyć płatności. Nie będą one oprocentowane. Wzbogacono też plany 5G o dostęp do telewizji online na smartfonie i innych urządzeniach.

Wygodne raty – dowolna ilość i 0%

Dotychczas klienci Orange, nabywający smartfony czy sprzęty elektroniczne, mogli korzystać z opcji 24 lub 36 comiesięcznych rat. Od 13 marca tych możliwości jest więcej.

Reklamy

Różne długości przedziałów ratalnych przy zakupie urządzeń:

  • oferta z abonamentem: 6, 12, 24 lub 36 rat;
  • bez abonamentu: 6, 12, 20 lub 36 rat
  • usługi dla firm – w umowie lojalnościowej na 27 miesięcy:  9, 15, 27 lub 39 rat
    (w tym pierwsze 3 raty za 0 zł)

Wszystkie powyższe opcje są ratach 0%. Oferta jest dostępna dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Decyzję, co do ilości płatności, można podjąć dokonując zakupu online (prosta i szybka opcja do zaznaczenia na stronie), a także w salonie – korzystając z pomocy doradców. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostosowujemy do ich wymogów długość umowy oraz wielkość rat.

Test Motorola moto g23 – przemyślany i starannie wykonany

Telewizja mobilna w Planach S, M, L w cenie abonamentu

Klienci indywidualni – kupujący lub przedłużający umowę w mobilnych planach 5G –  dostają teraz dodatkową usługę w cenie abonamentu. Jest nią dostęp do telewizji mobilnej, którą można oglądać w Orange TV Go – w aplikacji lub poprzez przeglądarkę internetową. Wystarczy się zarejestrować i bez opłat oglądać filmy czy programy, nawet na trzech urządzeniach jednocześnie (smartfon, tablet, laptop itp.). Korzystać z tego możemy każdym miejscu: w zasięgu sieci komórkowej lub Wi-Fi, w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej.

Wśród kanałów pojawiają się stacje ogólnotematyczne, filmowe, muzyczne, rozrywkowe oraz pozycje dla dzieci. Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej telewizji i propozycja idealna na wiosnę czy lato, gdzie programy będziemy mogli oglądać na smartfonie, w plenerze. Więcej szczegółów o telewizji mobilnej znajdziecie tutaj.

Recenzja Creative Outlier Free – słuchawki kostno-przewodzące, ja to kupuję

Warto pamiętać, że nadal można korzystać z promocji i rozwiązań, jakie Orange proponuje klientom w sezonowej, zimowej ofercie. Dostępny jest tam bardzo szybki Światłowód Pro 2.0, który z pewnością ułatwi oglądanie filmów, jak i usprawni korzystanie z internetu. Za sprawą darmowej CyberOchrony w planach 5G – będzie to też jeszcze bezpieczniejsze.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]