vivo X90 Pro – dla mobilnych fotografów w sprzedaży

vivo X90 Pro – nowoczesny i elegancki smartfon vivo, powstały we współpracy z ZEISS, wyposażony został w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie fotografii i wydajności.

vivo X90 Pro
vivo X90 Pro

vivo X90 Pro jest nowoczesnym urządzeniem pozwalający entuzjastom fotografii mobilnej rozwijać swoją artystyczną pasję. Zaprojektowany został wspólnie z ZEISS i trafi do sprzedaży już 13 marca. Nowy smartfon vivo wyposażono w największy jak dotąd, 1–calowy aparat główny, co daje nieograniczone możliwości podczas fotografowania.

Test vivo X90 Pro – robienie foto i wideo to przyjemność

Reklamy

Z dumą prezentujemy w Polsce nasz flagowy model vivo X90 Pro, który gwarantuje użytkownikom osiągnięcie znakomitych rezultatów podczas fotografowania. Dzięki współpracy z ZEISS byliśmy w stanie wyposażyć nowy model vivo w szereg nowatorskich rozwiązań, mających ogromny wypływ na jakość obrazu.

Jego poprzednik został niezwykle doceniony na rynku polskim i europejskim oraz uznany przez kluczowe media za jedno z najlepszych urządzeń do fotografii mobilnej, a także okrzyknięty mianem Flagowca Roku 2022. Jesteśmy przekonani, że w tym roku stanie się podobnie i X90 Pro również spotka się z ciepłym przyjęciem”, podkreśla Michał Opłocki, Senior Go-To-Market Manager, vivo.

Model X90 Pro wyposażony jest w liczne udoskonalenia, znacznie rozszerzające zakres możliwości w obrazowaniu mobilnym. Główną gratką dla fanów fotografii jest zastosowanie innowacyjnej, 1-calowej matrycy 50-megapikselowego aparatu głównego ZEISS (IMX989). Możliwości fotograficzne vivo X90 Pro są dopełniane przez udoskonalony aparat portretowy wyposażony w sensor IMX758 o rozdzielczości 50MP oraz obiektyw szerokokątny o rozdzielczości 12MP.

Test vivo X80 Pro – kamerofon na idealne ujęcia

Profesjonalne zdjęcia oraz wideo dzięki innowacjom od ZEISS

X90 Pro to kolejny model mający zagwarantować vivo pozycję lidera fotografii mobilnej. Nowy smartfon zaopatrzono w liczne innowacje optycznej stabilizacji obrazu (OIS). Wykorzystano również powłokę ZEISS T, która zmniejsza odblaski oraz umożliwia odbiór obrazu z minimalnym rozproszeniem światła, bez efektu smużenia. Technologia ZEISS ułatwia uzyskanie wyraźnego i ostrego zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Kolejnym innowacyjnym komponentem nowego smartfona jest autorski chip vivo do przetwarzania obrazu – V2. Specjalnie zaprojektowany algorytm AI pozwala w przystępny sposób osiągnąć świetne efekty wizualne nawet w trudnych warunkach.

X90 Pro

Idealne zdjęcia nawet w warunkach nocnych

Bliska współpraca firm vivo i ZEISS pozwoliła na synergię doświadczenia z obu dziedzin: produkcji smartfonów oraz optyki i optoelektroniki, co zaowocowało powstaniem nowoczesnego sprzętu, umożliwiającego nagrywanie profesjonalnych wideo, nawet nocą. W skład flagowych komponentów X90 Pro wchodzi duża przysłona czujników aparatu umożliwiająca rejestrowanie obrazu w 4K HDR.

Smartfon jest w stanie odzwierciedlić wyrazisty obraz i wiernie odwzorować kolory przy słabym oświetleniu, zaś tryb AI Night View pozwala wychwycić najdrobniejsze elementy ciemnej scenerii. Autorskie soczewki firmy ZEISS, tworzące główny moduł aparatu, świetnie sprawdzają się podczas robienia portretów. X90 Pro posiada wiele oryginalnych trybów fotograficznych ułatwiających dostosowanie kamery do panujących warunków zewnętrznych lub uzyskanie ciekawych efektów wizualnych. Jednym z nich jest Efekt miniatury ZEISS, który pozwala na uzyskanie zdjęć w stylu Tilt-Shift.

Test Vivo V23 – można się wyróżniać w tłumie

Potężne komponenty sprzętowe gwarantujące niezwykłą wydajność

Profesjonalne, wysokojakościowe zdjęcia to nie jedyne zalety wyróżniające X90 Pro. Model został również wyposażony w zestaw dwóch potężnych chipów – autorski chip vivo V2 oraz flagowy MediaTek Dimensity 9200. W połączeniu z innowacyjnym ekranem AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, nowy model vivo jest w stanie dostarczyć realistycznych wrażeń podczas korzystania z nawet najbardziej wymagających aplikacji, np. gier mobilnych.

W skład wyposażenia nowego modelu z serii X wchodzi również wyjątkowo wytrzymała bateria o pojemności 4870 mAh z szybkim ładowaniem 120W FlashCharge, które pozwala na naładowanie baterii do 50% w około 8 minut. Smartfon posiada również zbalansowany tryb ładowania o prędkości do 100% w 29 min. W trosce o zdrowie użytkowników, wyświetlacz o wymiarach 6,78 został wykonany z innowacyjnego materiału Q9 oraz wyposażony w technologię modulacji szerokości impulsów do 2160 Hz, co zapewnia zaawansowaną ochronę wzroku przed szkodliwą emisją niebieskiego światła oraz migotaniem obrazu, potwierdzoną certyfikatem SGS.

vivo x90 pro
vivo x90 pro

 Model X90 Pro dostępny w sprzedaży już od 13 marca

vivo X90 Pro będzie dostępny w Polsce w konfiguracji pamięci RAM 12GB oraz ROM 256GB z obudową z wegańskiej skóry w kolorze Legendary Black. Model trafi do sprzedaży 13 marca w sieciach Media Expert, MediaMarkt, Neonet, RTV Euro AGD oraz x-kom w sugerowanej cenie 5999 PLN.

W ramach oferty premierowej klienci kupujący model vivo X90 Pro otrzymają także ładowarkę bezprzewodową 50W oraz słuchawki TWS 2 ANC.

Firma vivo znana jest z regularnego wprowadzania aktualizacji systemowych. Użytkownicy X90 Pro będą przez trzy lata otrzymywali poprawki zabezpieczeń, modyfikacje optymalizujące stan oprogramowania oraz trzy główne aktualizacje wersji Android. vivo X90 Pro jest objęte dwuletnią gwarancją. Co więcej, konsumenci, którzy zakupią vivo X90 Pro za pośrednictwem oficjalnych kanałów sprzedaży, skorzystają z rozszerzonej gwarancji, obejmującej naprawy gwarancyjne w autoryzowanych punktach serwisowych vivo, nie tylko w kraju zakupu, ale także w innych krajach i regionach.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]