Amazfit GTR Mini – super-smukły i lekki

Amazfit GTR Mini – smartwatch o superkompaktowej konstrukcji 42 mm, który oferuje 14-dniowy czas pracy na baterii, 120+ trybów sportowych i funkcje monitorowania zdrowia – ceny i dostępność

Amazfit, globalna marka smart wearables należąca do Zepp Health, firmy zajmującej się technologiami zdrowotnymi, przedstawia Amazfit GTR Mini: smukły i stylowy okrągły smartwatch o superkompaktowej konstrukcji 42 mm, który oferuje 14-dniowy czas pracy na baterii, pięć systemów pozycjonowania satelitarnego, 120+ trybów sportowych i funkcje monitorowania zdrowia 24/7.

Amazfit GTR Mini smartwatch
Amazfit GTR Mini smartwatch

Od środkowej ramki i przycisku ze stali nierdzewnej o wysokim połysku, po przeszklony panel, który dzieli jednolity schemat kolorów z paskiem, ten klasyczny smartwatch wyróżnia się jako wyjątkowy w porównaniu z innymi kompaktowymi urządzeniami, które mają tendencję do występowania tylko w kwadratowej konstrukcji. Super-smukły i lekki przy zaledwie 9,25 mm i 24,6 g, Amazfit GTR Mini nie tylko świetnie wygląda na mniejszych nadgarstkach, ale jest zaprojektowany dla maksymalnego komfortu przez cały dzień i całą noc.

Reklamy

Zakrzywiony szklany ekran i 1,28-calowy wyświetlacz HD AMOLED umożliwiają Amazfit GTR Mini dostarczanie olśniewających wizualizacji. Wraz z szerokim wyborem 80+ żywych tarcz zegarka, nowy tryb Portrait pozwala użytkownikom przesłać 3 ulubione zdjęcia do tarczy zegarka, które będą się zmieniać przy każdym wybudzeniu smartwatcha.

Test Amazfit GTS 4 Mini – smartwatch dopracowany

Wraz z maksymalnym stylem, smartwatch zapewnia maksymalną moc dzięki baterii o pojemności 280 mAh, która zasila smartwatch do 14 dni przy typowym użytkowaniu – lub nawet do 20 dni w trybie oszczędzania baterii.

Amazfit GTR Mini smartwatch
Amazfit GTR Mini smartwatch

Włączając opatentowaną przez Amazfit technologię kołowo spolaryzowanej anteny GPS, która odbiera prawie dwa razy więcej sygnałów satelitarnych niż zwykłe anteny, Amazfit GTR Mini jest w stanie mocniej i dokładniej śledzić sygnał GPS i obsługuje pięć systemów pozycjonowania satelitarnego dla bardziej globalnego zasięgu. Klasa wodoodporności 5 ATM oznacza również, że możesz nosić zegarek do swoich wodnych aktywności.

Amazfit GTR Mini smartwatch
Amazfit GTR Mini smartwatch

Dzięki obsłudze ponad 120 trybów sportowych, automatycznemu rozpoznawaniu siedmiu sportów oraz całodobowemu monitorowaniu nasycenia krwi tlenem, tętna i poziomu stresu, Amazfit GTR Mini pozwoli na stały monitoring twojego zdrowia i kondycji.

Ceny i dostępność

Amazfit GTR Mini jest dostępny w kolorach Midnight Black, Misty Pink i Ocean Blue w cenie: 619 zł

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]