Creative Stage SE – soundbar Bluetooth z cyfrowym dźwiękiem USB

Soundbar Stage SE już dostępny w Polsce – został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują dosyć małego źródła odtwarzania z w miarę dużą mocą głośności.

Creative Stage SE
Creative Stage SE

Creative Technology wprowadza na polski rynek kolejnego przedstawiciela z linii soundbarów Stage . Soundbar Stage SE został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują dosyć małego źródła odtwarzania z w miarę dużą mocą głośności.

Creative Stage SE

Nowe dzieło od Creative dostaje smukły, kompaktowy wygląd i wiele opcji połączeń.  Na pokładzie nowej wersji dodatkowo znajdziemy konwertery cyfrowo-analogowe (DAC), pozwalające nam wykorzystać głośnik jako kartę dźwiękową, którą możemy połączyć z komputerem za pomocą dołączonego kabla USB-C na USB-A.

Reklamy

Test Creative Muvo Go – niepozorny, a mający w sobie wielką moc

Dźwięk w listwie Stage SE został wzbogacony o tony niskie dzięki powiększonemu radiatorowi pasywnemu, zaś  średnie i wysokie tony są odtwarzane za pomocą dwóch przetworników pełnozakresowych typu Racetrack.

Creative Stage SE

Dzięki dostrojonym przetwornikom Racetrack i powiększonym radiatorom głośnik Creative Stage SE zapewnia moc szczytową 48 W. Dodatkowo producent umieścił w zestawie głośnikowym swoje popularne technologie znane z Sound Blaster. Mowa tutaj o funkcji Surround i Clear Dialog, które oferują wyraźniejsze dialogi i kinowe wrażenia dźwiękowe z poszerzoną sceną dźwiękową.

Creative Stage SE oferuje prostą konfigurację plug-and-play, która obsługuje zarówno dźwięk cyfrowy USB, jak i łączność Bluetooth 5.3. Listwa dźwiękowa zawiera zintegrowane pokrętło regulacji głośności, wygodnie umieszczone z boku, aby użytkownicy mogli szybko regulować dźwięk w locie, a także pilot zdalnego sterowania do przełączania różnych funkcji, takich jak regulacja tonów, dźwięk przestrzenny i tryb wyraźnych dialogów.

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Co więcej, Creative Stage SE pozwala użytkownikom przełączać się między cieplejszą i jaśniejszą reprodukcją dźwięku dzięki wprowadzonej funkcji regulacji tonów. Teraz użytkownicy mogą dostroić i dostosować neutralność tonów do swoich upodobań za pomocą prostego naciśnięcia przycisku.

Soundbar jest kompatybilny z takimi urządzeniami jak komputerami PC, Mac, PS4, PS5, Nintendo Switch, urządzeniami mobilnymi i innymi urządzeniami wykorzystującymi cyfrowy tryb połączenia za pomocą USB-C na USB-A.

Ceny i dostępność

Creative Stage SE można zakupić w cenie 379 zł

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: www.creative.com/stagese

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]