Ezviz HP7 – inteligentny wideodomofon

Wideodomofon EZVIZ HP7 został zaprojektowany tak, aby zapewnić niezwykle obszerny i wyraźny obraz przez cały dzień. Doskonale też wpasowuje się do każdego wystroju domu i podwórka.

Ezviz HP7
Ezviz HP7

EZVIZ wprowadza na rynek swój pierwszy wideodomofon HP7, który cechuje się wszechstronną funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Urządzenie umożliwia wyraźny podgląd na żywo, rozmowę oraz kontrolę wejścia do mieszkania dla gości, nawet podczas nieobecności właścicieli. Co więcej elegancki wygląd HP7 w kolorze klasycznej, błyszczącej czerni doskonale wpasowuje się do każdego wystroju domu i podwórka.

Ezviz HP7
Ezviz HP7

Wideodomofon EZVIZ HP7 został zaprojektowany tak, aby zapewnić niezwykle obszerny i wyraźny obraz przez cały dzień. Domofon posiada 162-stopniowy kąt widzenia i obiektyw w rozdzielczości 2K, dzięki czemu z łatwością wykrywa sylwetkę człowieka zbliżającego się do mieszkania.

Reklamy

Recenzja Ezviz DP2C – kamera, wizjer i dzwonek do drzwi

Kamera domofonu HP7 pozwala również na obserwację nocną do 5 metrów w podczerwieni, zapewniając spokój i bezpieczeństwo 24 godziny na dobę. Ponadto urządzenie ułatwia kontrolę przejścia dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu w postaci weryfikacji wizualnej gości oraz trzem sposobom otwierania drzwi lub bramy: za pomocą breloka zbliżeniowego, z poziomu ekranu wewnętrznego i przez aplikację EZVIZ.

Ezviz HP7
Ezviz HP7

EZVIZ HP7 zapewnia lepszą ochronę w porównaniu ze zwykłymi domofonami dzięki inteligentnemu systemowi wykrywania ruchu. Gdy tylko wideodomofon zarejestruje ludzką aktywność przy bramce lub drzwiach, natychmiast wyśle powiadomienie o obecności gości. Urządzenie pozwala samodzielnie dostosować czułość i ustawić strefę detekcji ruchów.

Domofon został także wyposażony w monitor „wszystko w jednym” pozwalający na dwukierunkową komunikację z osobami stojącymi przed wejściem do mieszkania. Funkcja otwierania na odległość zapewnia wygodę sterowania, a kolorowy 7-calowy ekran dotykowy HP7 – sprawną konfigurację i obsługę domofonu. Co więcej, urządzenie posiada funkcję zmiany głosu, dając poczucie komfortu i anonimowości w przypadku kontaktu z nieznajomymi, a także zapisuje istotne nagrania wideo.

Recenzja EZVIZ HB8 i EZVIZ EB3 – monitoring na działce

Dlaczego dwukierunkowa komunikacja z poziomu aplikacji jest tak istotna dzisiaj? Często korzystamy z dostawy zamówień, jednak nie zawsze możemy zostać w domu, żeby przez cały dzień czekać na kuriera. Dzięki wideodomofonowi EZVIZ HP7 nie musimy rezygnować ze swoich planów. Jeżeli dostawca zawita do nas, kiedy jesteśmy nieobecni, możemy za pomocą EZVIZ HP7 przekazać informację, gdzie należy zostawić przesyłkę.

 Stabilne połączenie i wielopoziomowe bezpieczeństwo

Aby zagwarantować optymalne połączenie między urządzeniami wraz z większą wydajnością, EZVIZ HP7 umożliwia podłączenie monitora zewnętrznego do pasma Wi-Fi 2,4 lub 5 GHz. Urządzenie posiada także technologię przechowywania plików H.265, która zmniejsza rozmiar nagrania nawet o 50% i zapewnia wyrazistą jakość obrazu. Nagrane filmiki można przechowywać na karcie microSD o pojemności do 512 GB lub w chmurze EZVIZ CloudPlay.

Recenzja Ezviz Smart Home Sensor Kit – bezpieczny dom, z poziomu smartfona

EZVIZ HP7 został zaprojektowany tak, żeby z poszanowaniem chronić dane i prywatność użytkowników. Ten model urządzenia pozwala na ustawienie strefy zakazu filmowania, aby mieć pewność, że nagrywanie odbywa się tylko wtedy, gdy jest to stosowne i dozwolone. Firma EZVIZ uzyskała certyfikaty DNV m.in. w zakresie bezpieczeństwa informacji (ISO/IEC 27001:2013), ochrony danych osobowych (ISO/IEC 27701:2019) i bezpieczeństwa chmury (CSA STAR).

Wideodomofon HP7 będzie dostępny w sprzedaży w sklepach Leroy Merlin już w kwietniu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]