VIVE MARS CamTrack – pakiet do transmisji na żywo

HTC VIVE Mars CamTrack gwarantuje prostą w obsłudze i ekonomiczną opcję wirtualnej produkcji wideo w formie transmisji na żywo.

VIVE MARS CamTrack

VIVE Mars CamTrack to unikalna i innowacyjna technologia przeznaczona do profesjonalnej wirtualnej produkcji filmów, spotów reklamowych, a także wideoblogów spajająca cały system śledzenia z wielu kamer w kompaktowy moduł zaawansowanych funkcji. VIVE Mars CamTrack używa śledzenia danych z kamer poprzez Unreal Engine’s Live Link z protokołem FreeD.

Vive Pro 2 – krótka przygoda z goglami HTC

Reklamy

HTC VIVE Mars CamTrack wraz z firmą Aximmetry gwarantują prostą w obsłudze i ekonomiczną opcję wirtualnej produkcji wideo w formie transmisji na żywo. Oferta specjalna pakietu transmisyjnego pozwala użytkownikom z Ameryki Północnej oraz Europy zaoszczędzić nawet 10% kosztów związanych z zakupem dwóch produktów osobno. W zestawie VIVE Mars CamTrack oraz Aximmetry Broadcast DE Edition są dostępne za jedynie $8 980 lub £7 492 (po odliczeniu podatku VAT). Cena Europejska to ok. €8 200 (po odliczeniu podatku VAT). Odwiedź stronę mars.vive.com/bundle-sales, aby uzyskać więcej informacji.

VIVE MARS CamTrack

VIVE Mars CamTrack i Aximmetry rozpoczęły współpracę w 2022 roku. Połączenie sprzętu VIVE z oprogramowaniem Aximmetry umożliwiło stworzenie profesjonalnego zestawu do wirtualnej produkcji wideo.

Najważniejsze, wyróżnione funkcje VIVE Mars CamTrack i Aximmetry:

 • Śledzenie przy użyciu do trzech kamer jednocześnie
 • Bardzo wysoka dokładność śledzenia za pomocą VIVE Tracker
 • Automatyczna kalibracja przesunięcia kamery i zniekształcenia obiektywu
 • Zgodność z koderem obiektywu, umożliwiającym twórcom filmów zmianę głębi obrazu, podobnie jak w tradycyjnych kamerach
 • Kompatybilność typu „plug and play” bez konieczności użycia dodatkowych sterowników
 • Genlock zsynchronizowany z UE LiveLink, umożliwiający zestrojenie danych pomiędzy rzeczywistymi, a wirtualnymi aktorami
 • Solidne, profesjonalne okablowanie zmniejszające opóźnienia transferu danych
 • Wysoka jakość treści kreowanych na żywo, np. intensywność światła, odbicia, aktywne cienie, interakcje elementów rzeczywistych z wirtualnymi
 • Zgodność ze standardami przemysłowymi Aximmetry Chroma Keyer
 • Zaawansowane rozwiązania w zakresie XR
 • Łatwe zintegrowanie wielu urządzeń – studio łączy ze sobą produkcję wirtualnych transmisji

Aximmetry to lider w swojej branży, rozwijający system renderowania grafiki w czasie rzeczywistym, który jest przystępny i wyjątkowo prosty w obsłudze. Zapewnia to doskonałe wyniki, w tym integrację Chroma Keyer i Unreal Engine. Zaawansowane oprogramowanie umożliwia syntezę oraz kontrolę skomplikowanych scen w czasie rzeczywistym, na bardzo wysokim poziomie.

W celu uzyskania pełnych informacji, obejrzyj wideo:

lub demonstrację:

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]