Lidl Polska ruszają zbiórki żywności

Lidl Polska, w dniach 17-18 marca oraz  24-25 marca, zostaną wystawione kosze, do których będzie można wkładać produkty spożywcze.  Jak pomagać?

Lidl Polska ruszają zbiórki żywności

Lidl Polska, wraz z Caritas Polska oraz Federacją Polskich Banków Żywności, pomaga osobom znajdującym w trudnej sytuacji życiowej. Tegoroczne zbiórki odbywają się w wybranych sklepach w całej Polsce (ich pełna lista znajduje się na stronie kimjestesmy.lidl.pl). Dzięki zbiórkom na stołach osób potrzebujących nie zabraknie świątecznych potraw. Pierwsza rusza już w piątek 17 marca.

Test Jabra Elite 5 – dać się wciągnąć rozrywce

Reklamy

Po raz kolejny pracownicy i klienci sklepów Lidl Polska będą mieli okazję przekazać żywność potrzebującym. Rosnące koszty utrzymania sprawiają, że wielu osób nie stać na świąteczne zakupy. Dlatego właśnie w wybranych sklepach Lidl Polska, w dniach 17-18 marca oraz  24-25 marca, zostaną wystawione kosze, do których będzie można wkładać produkty spożywcze. Zebrana żywność trafi do osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

„Lidl Polska od ponad 20 lat angażuje się we współpracę z organizacjami działającymi na rzecz potrzebujących. Co roku organizowane są zbiórki przed Wielkanocą oraz Świętami Bożego Narodzenia, a zebrane produkty zostają przekazane Caritas Polska oraz Federacji Polskich Banków Żywności.

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim klientom oraz pracownikom zaangażowanym w pomoc. Wspólnie przekazujemy kilkadziesiąt ton produktów spożywczych, które odmieniają obraz świąt w wielu polskich domach” mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications & CSR
w Lidl Polska.

 Jak pomagać?

W specjalnie oznaczonych koszach, które znajdą się w wybranych sklepach Lidl Polska za linią kas, należy umieszczać artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia, takie jak: mąka, makaron, cukier, olej, konserwy, przetwory, bakalie oraz słodycze. W dniach 17-18 marca odbędzie się zbiórka na rzecz Caritas Polska.  Natomiast 24-25 marca będzie można przekazywać żywność lokalnym Bankom Żywności.

Pełna lista sklepów, w których odbędą się zbiórki, znajduje się na stronie: kimjestesmy.lidl.pl

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]