MSI CLUTCH GM51 – seria myszek dla graczy

Jako następca myszy CLUTCH GM41/GM31, seria CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT bazuje na tym samym designie i wprowadza dalsze ulepszenia rozwiązań znanych z serii GM50.

MSI CLUTCH GM51
MSI CLUTCH GM51

MSI prezentuje swoją najbardziej zaawansowaną serię myszek dla graczy — CLUTCH GM51, która obejmuje wariant przewodowy i bezprzewodowy. Jako następca myszy CLUTCH GM41/GM31, seria CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT bazuje na tym samym designie i wprowadza dalsze ulepszenia rozwiązań znanych z serii GM50.

Test MSI Clutch GM20 Elite – gryzoń nie(tylko) dla graczy

Reklamy

Flagowa seria CLUTCH GM51 Lightweight wykorzystuje lekką konstrukcję, w której o 25% zredukowano ilość plastiku. Posiada również ergonomiczną obudowę w kształcie dłoni, która zapewnia precyzyjną kontrolę, jednocześnie zmniejszając zmęczenie i poprawiając wrażenia z gry. Boczne panele zostały zaprojektowane z wykorzystaniem opatentowanych uchwytów MSI Diamond LightGrips z podwójnie wtryskiwaną antypoślizgową powierzchnią o wzorze rombu, która pozwala na pewniejszy chwyt i prezentację unikalnego podświetlenia RGB. Zarówno wersja przewodowa, jak i bezprzewodowa, są wyposażone w najnowocześniejszą technologię gwarantującą niezrównaną wydajność w grach.

 

CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS – poczuj swobodę

CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS oferuje wiele funkcji, które zapewniają graczom najlepsze wrażenia z użytkowania. Mysz waży zaledwie 85 gramów, jest wyposażona w najwyższej klasy sensor optyczny PixArt PAW-3395 o maksymalnej rozdzielczość DPI 26000, który wspiera śledzenie ruchu z prędkością 650 IPS i akcelerację 50G, a bezprzewodowy wariant otrzymał trzy różne typy połączeń.

Możemy skorzystać z zaawansowanej technologii bezprzewodowej 2,4G – MSI SwiftSpeed, dbającej o ultrastabilne połączenie o niskim opóźnieniu, połączenia Bluetooth, a także przewodowego. Mysz obsługuje również dwa zaawansowane sposoby ładowania, w tym MSI Snap Charging (przewodowe), które oferuje 3-krotnie szybsze ładowanie oraz przez dostępną w zestawie stację dokującą MSI Charging Dock. GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS wyposażony jest w akumulator o dużej pojemności 550 mAh, przez co osiąga do 150 godzin pracy na jednym ładowaniu, jeśli korzystamy z bezprzewodowego połączenia 2.4G MSI SwiftSpeed.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

Sugerowana cena producenta – 539 zł.

CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT – ultraszybkie prędkości

CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT to idealne rozwiązanie dla fanów przewodowych myszy do gier. Ten ważący zaledwie 75 g model również wyposażony jest w wysokiej klasy czujnik optyczny PixArt PAW-3395, oferujący maksymalnie 26 000 DPI, śledzenie ruchu 650 IPS i akcelerację 50 G, co zapewnia płynniejszą rozgrywkę.

Dzięki ultraszybkiemu mikrokontrolerowi, mysz nie ogranicza się do będącej standardem w branży częstotliwości próbkowania na poziomie 1000 Hz, osiągając aż 8000 Hz, co oznacza ponad 8-krotnie szybszą transmisję danych i ekstremalną wydajność, która umożliwiea graczom śledzenie każdego mikroruchu. Na szczególną uwagę zasługuje też kabel FrixionFree o wyjątkowej elastyczności i gładkości, który został zaprojektowany tak, aby zminimalizować tarcie o podkładkę i biurko.

Sugerowana cena producenta – 379 zł.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]