Infinix GT 10 Pro zadebiutuje z ładowaniem o mocy 260 W?

Infinix Mobile, który dedykuje swoje smartfony głównie do tzw. pokolenia Z, łącząc modny styl z nowoczesną technologią, wkrótce wprowadzi nową linię smartfonów – Infinix GT.

Infinix GT 10 Pro

Oczekuje się, że seria rozpocznie się wraz z wydaniem Infinix GT 10 Pro, który ma być jednym z najszybciej ładujących się smartfonów na świecie. Przecieki sugerują, że urządzenie będzie oferować All-Round FastCharge, czyli funkcję szybkiego ładowania 260 W, dzięki czemu będzie tylko nieznacznie wolniejsze niż jeszcze nie wydana technologia ładowania Redmi 300 W.

Infinix GT 10 Pro, ma być flagowcem z  przypisany numer modelu X6739. Oczekuje się, że telefon będzie zasilany przez platformę MediaTek Dimensity 9000, w połączeniu z 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej.

Najbardziej imponującą cechą urządzenia ma być jego szybka ładowarka 260W. Oferuje ona ładowanie przewodowe o mocy 260 W i bezprzewodowe o mocy 110 W. Jak niedawno informowaliśmy pozwoli ona naładować smartfona do pełna w niecałe 8 minut za pośrednictwem kabla, lub indukcyjnie w 16 minut.  Smartfon ma mieć baterię o pojemności 5,000mAh.

Test Infinix Note 12 2023 – przekonał mnie do siebie

Model ten ma mieć też wyjątkowo duży w swojej kategorii, 6,8-calowy wyświetlacz FHD+, wykonany w technologii IPS z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Urządzenie ma wspierać łaczność 5G i 4G/LTE, dwuzakresowe Wi-Fi, Bluetooth, GPS i NFC. Wyróżniać się ma też dobrymi aparatami fotograficznymi, w tym 200 MP, wyposażony w technologię optycznej stabilizacji obrazu. Smartfon ma działać w oparciu o system operacyjny XOS 7.6, stworzony przez Infinix na bazie Androdia 13.

źródło: https://www.gsmarena.com

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: