Plus 5G – ponad 20 mln mieszkańców Polski

Ponad 20 milionów mieszkańców Polski może już korzystać z technologii 5G Plusa. Zapewniającą maksymalną prędkość technologiczną pobierania danych do 600 Mb/s.

Plus rozszerza zasięg sieci 5G. Dostęp do najszybszej, składającej się z blisko 3500 stacji bazowych sieci 5G ma już ponad 20 milionów mieszkańców Polski w prawie 1000 miejscowościach na terenie całego kraju.

Plus 5G
Ponad 20 milionów mieszkańców Polski może już korzystać z technologii 5G Plusa. Zapewniającą maksymalną prędkość technologiczną pobierania danych do 600 Mb/s. Operator zwiększył w ostatnim czasie liczbę nadajników 5G do blisko 3500. Plus rozbudowuje sieć 5G we wszystkich rejonach Polski. Co istotne, zasięgiem 5G pokryte są zarówno duże miasta, jak i mniejsze miejscowości. Obecnie łącznia liczba miejscowości z dostępem do 5G Plusa sięga tysiąca.

5G Plusa najszybsze w Polsce
5G Plusa zapewnia swoim użytkownikom najlepsze parametry pobierania danych spośród wszystkich sieci internetu mobilnego w naszym kraju. Potwierdzają to niezależne testy przeprowadzone przez SpeedTest.pl. Szybkość pobierania danych w sieci 5G Plusa jest ponad trzykrotnie wyższa niż średnie prędkości pobierania z wykorzystaniem technologii LTE oraz niemal dwukrotnie wyższa niż prędkość ściągania danych w sieciach 5G innych operatorów.
5G od Plusa pozwala na płynne oglądanie filmów i seriali w najlepszej jakości, bezproblemowe granie online, jak również pracę i naukę zdalną. Do korzystania z 5G konieczne jest przebywanie w zasięgu sieci 5G od Plusa.

5G Plusa we wszystkich ofertach
Z zalet sieci 5G mogą korzystać wszyscy klienci sieci Plus korzystający z ofert abonamentowych, na kartę i internetowych. Wystarczy posiadać smartfon lub router obsługujący tę technologię.

Plus 5G
Ponad 130 urządzeń z 5G Plusa
W portfolio Plusa znajduje się ponad 130 urządzeń obsługujących najszybszą sieć 5G. Oferta obejmuje smartfony w cenie już od 1000 zł oraz routery domowe, w tym zestaw internetu domowego obsługujący 5G. Domowy router z modemem zewnętrznym sprawdzi się w lokalizacjach na granicy zasięgu 5G oraz tam, gdzie zasięg ograniczony jest przez przeszkody terenowe np. wysokie budynki czy wzniesienia.

Więcej informacji dostępnych jest na https://www.plus.pl/5G.

Aktualna lista miejscowości druga strona:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: