Hoover H-Power 700 – higieniczne odkurzanie

Alergia na roztocza kurzu domowego jest najczęściej występującym uczuleniem w Polsce. Wiele osób, których dotyka ta dolegliwość szuka urządzeń, które pomogą im w skuteczny sposób pozbyć się kurzu.

Hoover H-Power 700

Warto zwrócić uwagę na odkurzacz Hoover H-Power 700 HP720PET 011, który wyposażony został w filtr antybakteryjny i eliminujący zapachy, a samo usuwanie zanieczyszczeń z pojemnika, odbywa się bez kontaktu użytkownika z kurzem.

Recenzja Navitel CL100 – pomocnik (i nie tylko) kierowcy

Reklamy

Do wszystkich powierzchni

Według badań przeprowadzonych przez Epidemiologię Chorób Alergicznych – 40 procent Polaków cierpi z powodu takiej nadwrażliwości, z czego prawie połowa uczulona jest właśnie na roztocza kurzu domowego. Objawy alergii utrzymują się cały rok. Bardzo ważne jest to, aby regularnie pozbywać się kurzu, ponieważ jest to miejsce w którym bytują te mikroskopijne pajęczaki powodujące uczulenie i dyskomfort w oddychaniu.  Warto pomyśleć o takich urządzeniach, które zapewnią nie tylko czystość, ale także pozwoli na higieniczne użytkowanie bez kontaktu z kurzem i zanieczyszczeniami. Taki właśnie jest Hoover H-Power 700 HP720PET 011.

Odkurzacz wyposażony został w 5 wymiennych końcówek. Bez względu na rodzaj powierzchni, dzięki Hoover H-Power 700 dotrzesz w każdy zakamarek wymagający oczyszczenia. Dla podłóg i dywanów najlepsza będzie szczotka z przełącznikiem do twardych powierzchni gwarantując doskonałe rezultaty. Z kolei do parkietów sprawdzi się miękka szczotka przeznaczona do pielęgnacji podłóg drewnianych. Jej delikatne włosie i filcowe kółka umożliwiają czyszczenie wrażliwych na zarysowania obszarów bez ryzyka jakichkolwiek uszkodzeń.

Test Roborock H7 – bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Dzięki temu możesz swobodnie czyścić nawet najbardziej delikatne powierzchnie. Należy pamiętać, że zanieczyszczenia osadzają się nie tylko na podłodze, ale również na meblach. Dlatego w zestawie z odkurzaczem znajduje się szczotka do mebli, specjalna szczotka do tapicerek, a także mini turbo szczotka, która pozwoli precyzyjnie pozbyć się sierści psów i kotów.  Dzięki odpowiednio dobranym końcówkom znacznie szybciej i precyzyjniej oczyścisz różnorodne powierzchnie. Zasięg pracy odkurzacza wynosi 9 metrów, co pozwoli na swobodne manewrowanie między meblami. Praktyczny uchwyt nie tylko pomoże w łatwym przenoszeniu urządzenia bez większego wysiłku, ale również  umożliwi precyzyjną regulację mocy odkurzania.

Higieniczne użytkowanie

Warto zwrócić uwagę na higieniczne aspekty tego urządzenia. H-Power 700 wyposażony jest w filtr antybakteryjny i eliminujący zapachy. Dzięki temu zapewnia maksymalną ochronę i komfort, zapobiegając zarówno rozprzestrzenianiu się bakterii i drobnoustrojów jak i oczyszczając dom z nieprzyjemnych zapachów. Co więcej, za sprawą technologii cyklonowej następuje bardzo skuteczna separacja drobin kurzu od czystego powietrza, bez konieczności częstej konserwacji filtra.

Test Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro – robot z laserem

Wydobywające się z odkurzacza powietrze jest oczyszczone nawet z najmniejszych cząstek pyłów, w tym z kurzu, który może wywoływać niepożądane alergie. Ponadto, dzięki specjalnej technologii Self Dust Clean pozbywanie się zawartości pojemnika następuje bez konieczności kontaktu z zanieczyszczeniami i kurzem. Wystarczy jedynie nacisnąć przycisk, by pierścień czyszczący samoczynnie usunął nieczystości oraz kurz.

Producent daje możliwość przetestowania urządzenia i ewentualnego zwrotu w ciągu 60 dni. Regulamin promocji dostępny na stronie http://www.hoover.pl .

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]