Samsung soundbary i Power Audio – promo

W ramach najnowszej promocji w dniach 20 marca – 2 kwietnia br. soundbary HW-Q600B i HW-B550 oraz głośnik Power Audio MX-ST50B można będzie kupić w atrakcyjnej cenie. 

Startuje promocja na wybrane urządzenia audio od Samsung, które można będzie kupić w atrakcyjnej cenie. Ofertą objęte są soundbary HW-Q600B i HW-B550, a także głośnik Power Audio MX-ST50B.

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

W ramach najnowszej promocji w dniach 20 marca – 2 kwietnia br. soundbary HW-Q600B i HW-B550 oraz głośnik Power Audio MX-ST50B można będzie kupić w atrakcyjnej cenie. W zależności od produktu, promocyjne modele będą dostępne w wybranych sieciach sprzedaży.

Reklamy
Samsung soundbary i Power Audio / soundbar Q-Serii Q600B
soundbar Q-Serii Q600B

Wyjątkową ofertą został objęty soundbar Q-Serii Q600B, który nie tylko spotęguje dźwięk, ale także wzmocni możliwości audio telewizorów Samsung, takich jak na przykład model Neo QLED QN91B. Soundbar oferuje m.in. Bezprzewodowe Dolby Atmos[1], czyli kinowy, przestrzenny dźwięk bez dodatkowych przewodów. Z kolei dzięki Q-Symphony[2] soundbar i telewizor stworzą naprawdę zgrany duet. W tej technologii wykorzystywane są jednocześnie głośniki telewizora i te w soundbarze dzięki czemu powstaje szersza scena dźwiękowa i wyraźniej słyszane są przestrzenne efekty dźwiękowe.

soundbar HW-B550
soundbar HW-B550

Z kolei soundbar HW-B550 wyróżnia się przestrzennym dźwiękiem i głębokim basem. Standard Dolby Audio/DTS Virtual:X potęguje wrażenia dźwięku przestrzennego. Z myślą o fanach  mocnego brzmienia wspiera on funkcję Wzmocnienia Basów, która dostarczy zupełnie nowych wrażeń i wbijających w fotel dźwięków.

Power Audio MX-ST50B
Power Audio MX-ST50B

Głośnik Power Audio MX-ST50B to urządzenie, które pomoże rozkręcić każdą domówkę – nie tylko w czterech ścianach mieszkania, ale także w ogrodzie czy na tarasie. Stanowi połączenie świetnych parametrów dźwięku z łatwością obsługi i dodatkowymi funkcjami, dzięki którym każda impreza wskoczy na wyższy poziom. Za sprawą swojej unikatowej konstrukcji z Dwukierunkowym Dźwiękiem i mocy do 240 watów sceniczne brzmienie można będzie uzyskać w warunkach domowych. Efekt podbiją Imprezowe Światła LED+.

Test Teufel Cinebar One – grajbelka dla telewizora

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, dostępność poszczególnych produktów oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Galicja, I-TERRA,  Neonet oraz w x-kom.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]